Na tej platformie możesz przeczytać wszystkie treści z aktualnego, oraz archiwalnych numerów BudujemyDom

Nowości

Baterie łazienkowe Origin marki VitrA
Kolekcja baterii łazienkowych Origin marki VitrA to doskonałe połączenie funkcjonalności i dobrego stylu. Efektowny błysk miedzi wprowadza wyjątkowy charakter do każdej łazienki, a dzięki wysokiej jakości wykonania i trwałej powłoce można cieszyć się nim przez lata.
Chłodzenie i ogrzewanie z klimatyzatorem
Vitoclima to klimatyzatory typu Split z jedną jednostką wewnętrzną i zewnętrzną oraz Multisplit, które umożliwiają podłączenie do jednostki zewnętrznej nawet 5 jednostek wewnętrznych.
Design i funkcjonalność w jednym - spieki wielkoformatowe TRI-D
Ceramika Paradyż prezentuje nową kategorię produktów - spieki wielkoformatowe TRI-D. Są synonimem najwyższej jakości oraz spektakularnego wzornictwa przemysłowego w wielkim formacie.
Drzwi loftowe Hörmann
Szkło i stal to efektowne połączenie, którego rezultatem jest minimalizm industrialnego stylu drzwi loftowych. Te ponadczasowe, klasyczne rozwiązania doskonale komponują się z wnętrzami w różnym stylu i są idealne zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych.

Łazienka

Chwyty pełne finezji
Trwałość, niezawodność i rozwiązania proekologiczne - tego możemy się spodziewać po nowoczesnych bateriach. Ale armatura potrafi też zaskoczyć innowacyjnymi funkcjami i wyrafinowaną urodą.
Design na gorąco
Ich formy są tak atrakcyjne, że gdyby wyłącznie grzały, byłyby warte eksponowania. Ale nowoczesne grzejniki łazienkowe potrafią znacznie więcej. Warto poznać ich możliwości.
Kąpiel w pełnym blasku
Choć nieuchwytne i niematerialne - światło w łazience jest niezbędnym komponentem luksusu. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo, podkreśla urodę wyposażenia, ale kreuje także magiczne nastroje.
Kąpielowy duet
Relaksująca kąpiel czy szybki tusz? Wanna czy kabina natryskowa? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Ta najwłaściwsza zależy od naszych oczekiwań, przyzwyczajeń i… marzeń.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!

Kuchnia

Design i funkcjonalność w jednym.
Ceramika Paradyż prezentuje nową kategorię produktów - spieki wielkoformatowe TRI-D.
Dotknij Inspiracji: myLEGRABOX. Przekształć inspirację w rzeczywistość i nadaj meblom niepowtarzalnego charakteru!
LEGRABOX to system szuflad do wnętrz, w których liczy się każdy detal. Charakteryzuje się on prostą linią, prostymi ściankami bocznymi wewnątrz i na zewnątrz, eleganckim charakterem i wysokim komfortem ruchu. Dostępny już teraz, dzięki nowemu programowi myLEGRABOX, w czterech wersjach z możliwością dowolnej modyfikacji. Dzięki temu można dopasować go do różnych typów mebli, zarówno w kuchni, jak i w innych pomieszczeniach.
Frontem do kucharza
Meble w kuchni mają wiele zadań, ale jedno wysuwa się na pierwszy plan: to integracja złożonych kulinarnych funkcji z architekturą wnętrza całego domu.
Gotowanie nowej ery
Przyczyniły się do kobiecej emancypacji, a dziś stają się w kuchni pełnoprawnymi partnerami. Urządzenia AGD wyręczają nas w monotonnych obowiązkach, ale coraz częściej służą nam także… swoją inteligencją!
Cameleon - system oświetlenia z możliwością adaptacji do każdego wnętrza
System Cameleon marki Nowodvorski Lighting to sposób na szybką metamorfozę wnętrza i dostosowanie oświetlenia optymalnie do potrzeb użytkownika. W oparciu o to rozwiązanie kreowanie oświetlenia wnętrz z podziałem na strefy odbywa się bez konieczności poważnych ingerencji w powierzchnie ścian i sufitów.
Duży format
Wykończenie podłóg i ścian to zadanie dużego formatu - dosłownie i w przenośni. Co jest najtrudniejsze? Nie montaż, bo ten zlecimy fachowcom, ale wybór materiałów, kolorów i wzorów.
Lekko w górę
Są nieodzowne, gdy dom ma co najmniej jedno piętro, ale często też niezwykle efektowne. Warto wykorzystać niezwykły potencjał, jakim obdarzone są schody wewnętrzne.
Łączniki Sonata Touch - elegancja i nowoczesność
Seria Sonata Touch to zaprojektowana i opracowana przez nas seria nowoczesnych łączników elektronicznych do sterowania oświetleniem, które wyposażone są w szklany panel dotykowy. Została ona zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących łączników sterowanych dotykiem, które jednocześnie swym kształtem nawiązywać będą do reszty produktów danej serii produktowej.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT