Łazienka

Marmur, złoto i miedź - niekonwencjonalne podejście do trendów łazienkowych
Aranżacja łazienki nie ogranicza się już jedynie do sterylnej bieli i uniwersalnego chromu. Projektanci odważnie proponują alternatywy oscylujące wokół szlachetnego kamienia, eleganckiego złota i szykownej miedzi. Zaskakują również producenci armatury i ceramiki łazienkowej. Przykładem są produkty marki Invena, które są zupełnie nową interpretacją współczesnego designu.
Modna łazienka - DESIGN bez ograniczeń od Luxum
Współczesna łazienka to nie tylko funkcjonalna przestrzeń do codziennej pielęgnacji, ale miejsce, które koi zmysły, dostarcza wizualnej przyjemności oraz potęguje poczucie komfortu. Harmonia pomiędzy osobowością użytkownika, estetyką, która jest mu bliska - w połączeniu z wysoką klasą wykończenia, gwarantuje trwałą satysfakcję z projektu. Produkty na wymiar Luxum dają możliwość pełnej kreacji aranżacji wnętrza. Marka realizuje autorskie projekty wyposażenia, dostosowując wymiary oraz wygląd poszczególnych produktów do indywidualnego pomysłu.
Kąpiel w pełnym blasku
Choć nieuchwytne i niematerialne - światło w łazience jest niezbędnym komponentem luksusu. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo, podkreśla urodę wyposażenia, ale kreuje także magiczne nastroje.
Design na gorąco
Ich formy są tak atrakcyjne, że gdyby wyłącznie grzały, byłyby warte eksponowania. Ale nowoczesne grzejniki łazienkowe potrafią znacznie więcej. Warto poznać ich możliwości.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Ostatni szlif
Pojawiają się na końcu, a mimo to mogą wiele zmienić. Łazienkowe meble i dodatki to zespół z dużym potencjałem - zarówno w zakresie stylu, jak i wygody.
Chwyty pełne finezji
Trwałość, niezawodność i rozwiązania proekologiczne - tego możemy się spodziewać po nowoczesnych bateriach. Ale armatura potrafi też zaskoczyć innowacyjnymi funkcjami i wyrafinowaną urodą.
Trzy filary higieny
Umywalka, toaleta i bidet to fundament łazienkowego programu sanitarnego - urządzenia nieodzowne, które dziś mogą być także zaskakująco atrakcyjne.
Kąpielowy duet
Relaksująca kąpiel czy szybki tusz? Wanna czy kabina natryskowa? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Ta najwłaściwsza zależy od naszych oczekiwań, przyzwyczajeń i… marzeń.
Strefa twórczej fantazji
Radosna i energetyczna, tchnąca spokojem, a może uwodząca wieczorowym szykiem… ? Dziś nasza łazienka może sprostać wszelkim oczekiwaniom.
Królewstwo relaksu
Komfortowa, oryginalna, budząca zachwyt - kto z nas nie marzy o takiej łazience? Nie żałujmy czasu i środków na zorganizowanie doskonałej strefy higieny i regeneracji. Nasz wysiłek zwróci się szybko i z nawiązką.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT