Łazienka

Odnowa na żądanie
Czas pędzi jak oszalały, a każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania? Zainwestujmy w osobistą strefę relaksu i regeneracji - w komfortową, zachwycającą łazienkę. Spędzone w niej chwile wynagrodzą nam wysiłek i wydatki.
Piękno wokół nas
Są scenografią naszych marzeń o luksusie. Dlatego warto zadbać, by ściany i podłoga w łazience zachwycały pomysłem i niebanalną estetyką.
Luksus wyboru
Mycie na baczność czy na spocznij? Jeśli codziennie możemy wybierać między relaksującą kąpielą w wannie, a pobudzającym seansem pod prysznicem - możemy też uznać, że nasza łazienka wyśmienicie spełnia swoje zadanie.
Zespół do spraw higieny
Trudno odmówić im przydatności. Na szczęście uroda umywalek, sedesów i bidetów zaprzecza dziś stereotypom.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Ujmujące chwyty
Zaskakują nie tylko formą, ale także ekonomiką i innowacyjnymi funkcjami. Baterie XXI wieku, nawet te w stylu retro, w niczym nie przypominają cieknących kranów sprzed lat.
Formy niezatapialne
Łazienkowe meble i dodatki to nasza przednia straż w walce o harmonijną, uporządkowaną przestrzeń. A dzięki fantazji projektantów bywają także wspaniałą ozdobą.
Więcej niż drabinki
Zdarza się, że bez wskazówek trudno odgadnąć ich przeznaczenie. Grzejniki łazienkowe przybierają dziś tak efektowne formy, że szkoda je ukrywać!
Deszcz świateł
Jest niezbędnym towarzyszem toaletowych zabiegów, ale światło to także niezastąpiony stylista i kreator magicznej atmosfery - zarówno w niewielkiej łazience, jak i w przestronnym salonie kąpielowym.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT