Salon

Salonowe tajemnice
Dobrze urządzony salon to większa szansa na zgodę w rodzinie oraz bezstresowe odwiedziny bliskich i znajomych. W salonie bowiem koncentruje się codzienne i towarzyskie życie domowników, dlatego wiedza na temat zasad dobrego planowania ma szczególne znaczenie.
Trendy trendami, ale funkcjonalność ponad wszystko!
W pogoni za modą i trendami we wnętrzach nie zapominajmy o własnych potrzebach i gustach. Dom to przede wszystkim nasza prywatna i nieco intymna przestrzeń, która oprócz walorów estetycznych musi być również funkcjonalna. Podpowiemy Wam, jak mądrze zagospodarować przestrzeń tak, by była ona nie tylko modna, ale przede wszystkim wygodna!
Harmonia płaszczyzn
Materiały wykończeniowe ścian i podłóg zachwycają swoją różnorodnością. To sprawia, że ich wybieranie bywa trudne, ale efekt ich zastosowania może być spektakularny.
Spektrum możliwości
Mieszkasz w kraju nad Wisłą i brakuje ci słońca? Żyjesz w metropolii ale szukasz spokoju? Wszystko to znajdziesz w domu, jeśli tylko dobrze dobierzesz kolory.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Design na wejściu
Drzwi to jedyna rzecz znajdująca się w przejściu, która nie przeszkadza, a wręcz jest pożądana. Zapewniają nam komfort, intymność, ciszę i mogą dodać urody wnętrzu.
Piękne i mocne - drzwi idealne do każdego wnętrza
Projektując domowe wnętrza, warto dobrze dopasować do nich drzwi. Stylowy salon, elegancka kuchnia, przytulna sypialnia, komfortowa łazienka - wszędzie tam są one dopełnieniem całości. Zaaranżowanie każdego pomieszczenia ułatwi niezwykle bogata oferta drewnianych drzwi wewnętrznych firmy Hörmann.
Codzienny spektakl
Zdobią, ale też i chronią - przed wścibskimi spojrzeniami, zbyt intensywnym słońcem, światłem latarni w nocy, a nawet przed chłodem wkradającym się do domu zimą. To najważniejsze funkcje dobrze dobranych zasłon, firan, rolet i żaluzji.
Forma dla światła
Najważniejsze jest jego źródło, ale nadając mu formę, zyskujemy ogromne możliwości kreowania przestrzeni i nastroju. Światło ma moc!
Nocna przystań
Wieczorem wracamy tu, by ukoić zmysły, odpocząć i po prostu poświęcić czas sobie. Wykreowanie sprzyjającej relaksowi aranżacji ma więc w przypadku sypialni niebagatelne znaczenie.
Zapraszamy Cię do naszej sypialni...
Niezależnie od tego jaki lubisz klimat, estetykę czy dodatki, meble do sypialni powinny być naprawdę Twoje! Sypialnia to wnętrze najbardziej osobiste, intymne i wyjątkowe. Spędzasz tu wiele czasu, a wygoda łączyć musi się w nim z Twoim poczuciem estetyki. Wiemy, że nasi klienci mają różne upodobania, ale to co ich łączy to bezsprzecznie chcą posiadać meble doskonałej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Meble, które posłużą im latami.
Domowy żywioł
Fascynuje, przeraża, ale i zachwyca. Chcemy go podziwiać, ujarzmiać i zapraszać do domu. Ogień - żywioł, któremu chętnie dajemy wspaniałą oprawę i centralne miejsce w salonie.
Gorące kształty
Rozgrzeją każdego! Nowoczesne grzejniki dekoracyjne to perełki designu, a czasem prawdziwe dzieła sztuki. Warto przewidzieć dla nich odpowiednie miejsce.
Perfekcyjna obsługa
Coraz więcej urządzeń domowych wykazuje się sporą samodzielnością i umiejętnościami komunikacyjnymi. Mając przy sobie smartfon możemy odbierać od nich wiadomości lub wydawać im polecenia z każdego miejsca na świecie, do którego dociera Internet.
Dobre stopnie
Dobrze wiedzieć, że schody to nie tylko konieczny element architektury budynku, ale także konstrukcja wzbogacająca wnętrze ciekawą, pełną rozmachu formą.
Dom bez ścian
Duży taras lub własny ogród często przesądzają o kupnie czy budowie domu. Dzięki nim zyskujemy bowiem przestrzeń do relaksu i wyjątkową scenerię do rodzinnych spotkań. Warto urządzić je tak, by maksymalnie wykorzystać ich zalety.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT