Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne
Inwestor: - Dzień dobry, w ostatnie wakacje przejechałem po naszym kraju kilkaset kilometrów. Byłem bardzo zdziwiony, że na tak wielu domach zamontowano panele fotowoltaiczne. Jak pan sądzi, co jest przyczyną tego boomu?
Czy instalacja PV jest bezpieczna?
Fotowoltaika to niezwykle bezpieczna technologia, ale nadal pojawiają się nieuzasadnione obawy dotyczące bezpieczeństwa instalacji PV. Plotki o palących się domach, które nie mogą zostać ugaszone lub o strażakach, którzy nie atakują ognia, jeśli na dachu znajduje się instalacja PV, stawiają takie systemy w złym świetle, na które nie zasługują.
Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę?
Polacy pokochali fotowoltaikę. Ubiegły rok był rekordowy pod względem liczby nowych instalacji oraz mocy przyłączonej w minielektrowniach domowych, która wzrosła ponad dwukrotnie w stosunku do 2019 roku. Główną motywacją do inwestycji w panele PV są oszczędności i brak zmartwień o kolejne podwyżki cen prądu. Dodatkowo, na rynku pojawiły się nowe rozwiązania dla prosumentów, które mogą jeszcze bardziej napędzić rozwój fotowoltaiki w naszym kraju.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT