POZBRUK wkracza do wnętrz

Wśród polskich producentów materiałów budowlanych niewielu jest dziś takich, którzy mogą poszczycić się historią działalności, sięgającą połowy lat 80. ubiegłego wieku. W tym szczególnym gronie znajduje się spółka POZBRUK, obchodząca w tym roku swoje 35-lecie.

Firma, która z reguły kojarzona jest z kostką brukową, od lat pokazuje, że jej oferta dalece wykracza poza same nawierzchnie. Po licznych inwestycjach w nowe linie technologiczne i poszerzeniu asortymentu o strunobetonowe elementy prefabrykowane, spółka postawiła na produkcję nowoczesnych płyt włókno-cementowych z nadrukiem cyfrowym. Nowy wyrób, który wprowadzono na rynek pod marką SCALAMID, doskonale sprawdza się zarówno na elewacjach, jak i we wnętrzach - w postaci płyt ściennych lub paneli podłogowych.

Rynek produktów przeznaczonych do wykańczania ścian i podłóg zachwyca mnogością materiałów, rozmiarów, kształtów i kolorów. Drewno, beton, kamień, cegła, a do tego wszelkiego rodzaju płytki ceramiczne i gres - rozwiązań jest co niemiara. Czy w

...