Łazienka

PLANOWANIE - Salony czystości
Łazienkę jeszcze całkiem niedawno traktowano jako przestrzeń bardzo osobistą, której aranżacja musiała być przede wszystkim podporządkowana funkcji. Dziś jest pomieszczeniem, którego urodę doceniamy na równi z reprezentacyjnym salonem.
ŚCIANY I PODŁOGA - Powierzchnie pod ochroną
Łazienka jest pomieszczeniem szczególnie wymagającym, jeśli chodzi o materiały wykończeniowe. Przez lata dominowały wśród nich płytki ceramiczne, ale teraz mamy znacznie większy wybór, dzięki czemu właściwie nic już nas nie ogranicza w stworzeniu łazienki marzeń. Kamień, beton, drewno, szkło, farba, a nawet tapeta świetnie się tu sprawdzą, pod warunkiem, że zdecydujemy się na odpowiednie rozwiązania technologiczne, które dobrze ochronią nasze ściany i podłogi.
WANNY I KABINY - Stylowe krople i fale
Wybór między wanną a prysznicem to jedna z najważniejszych kwestii w urządzaniu łazienki. Każde z nich ma swoje zalety, a w duecie zapewnią nam pełnię codziennej higieny i relaksu.
Strefa prysznicowa zgodna z trendami 2020 roku wg RIHO Polska
Czarna kabina prysznicowa to hit w łazienkowych trendach. Przyciąga wzrok i nadaje industrialny, surowy ton każdemu pomieszczeniu. Dlatego warto zapoznać się z najnowszym produktem od RIHO Polska - kabiną GRID.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
UMYWALKI, SEDESY, BIDETY - Praktyczne trio
Umywalka, sedes i bidet to sprzęty niezbędne w każdej nowoczesnej i funkcjonalnej łazience. Powinny być dopasowane zarówno do jej stylu, jak i do naszych potrzeb.
Twoja łazienka, Twój design. Wybierz przycisk dla siebie.
Istotnym detalem i niezbędnym elementem w łazience są przyciski uruchamiające do wc, które dopełnią aranżację łazienki. Niezawodny i dyskretny system Geberit zapewnia bezproblemowe działanie, wysoki komfort użytkowania i maksymalną trwałość.
BATERIE ŁAZIENKOWE - Strumień w dobrej oprawie
Armatura to element wyposażenia łazienki, który najczęściej dobieramy w końcowej fazie. Tym bardziej warto zadbać, żeby wybór ten był dobrze przemyślany. Bo chociaż baterie wydają się jedynie detalem, to właśnie one stanowią wisienkę na torcie, która ostatecznie podkreśli charakter aranżacji.
Matowa czerń - nowy trend czy powrót klasyki?
Czarny pasuje do wszystkiego, ciemne kolory pomniejszają optycznie wnętrza, czarny jest przygnębiający, czerń to klasyka i sprawdzi się w każdym pomieszczeniu… Teorii jest wiele, tylko która prawdziwa? I której rady słuchać projektując łazienkę?
MEBLE I AKCESORIA - Wszystko w porządku
Odpowiednie meble i akcesoria łazienkowe są kluczem do łazienki idealnej. Dzięki nim łatwo sięgniemy po wszystko, co akurat potrzebne, a także unikniemy bałaganu.
NAJNOWSZE TRENDY: jak będą wyglądały łazienki w 2020 roku?
Trendy w wystroju wnętrz może nie zmieniają się tak często, jak w modzie. Warto je jednak śledzić. Można z nich wyczytać informacje o tym, jaki jest duch czasów, lub po prostu zasięgnąć inspiracji niezbędnej przed urządzaniem domu. CORAM DIY podpowiada, jak dobrać najmodniejsze dodatki do łazienek.
GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE - Formy ciepła
Grzejnik ma przede wszystkim zapewnić odpowiednią temperaturę, ale ważne są także jego dodatkowe funkcje oraz wygląd, dzięki któremu nasza łazienka zyska spójny charakter.
OŚWIETLENIE - Lampy w punkt
Zaplanowanie oświetlenia w łazience to jedno z najważniejszych zadań w jej urządzaniu. Z uwagi na podwyższoną wilgotność tego pomieszczenia powinno być bezpieczne, musi też odpowiadać na różnorodne potrzeby użytkowników. A do tego nie możemy zapominać o jego roli w kształtowaniu nastroju w pomieszczeniu oraz dopełnieniu całości łazienkowej aranżacji.
PRYWATNE SPA - Moc wody
Łazienka to już nie tylko miejsce, w którym wykonujemy konieczne czynności higieniczne. Tu także coraz częściej relaksujemy się, poddajemy aromaterapii czy też czytamy książki i słuchamy muzyki. Jeśli odpowiednio zaaranżujemy to pomieszczenie, może stać się ono prawdziwym domowym SPA, wyjątkowym, bo skrojonym na naszą miarę i przeznaczonym tylko dla nas i naszych najbliższych.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT