Kuchnia

OŚWIETLENIE - Jasny przepis
Zaplanowanie oświetlenia w kuchni to spore wyzwanie - tu funkcjonalność musi iść w parze z estetyką i nie ma mowy o kompromisach. Jeśli jednak skorzystamy z dobrego przepisu, efekt będzie wart zachodu.
DEKORACJA STOŁU - Galaktyki smaku
Przyzwyczailiśmy się do jedzenia w pośpiechu, ale posiłkowi odartemu z oprawy po prostu brakuje smaku. Celebrowanie obiadu czy kolacji ma znaczenie, tak samo, jak ładnie nakryty stół.
PLANOWANIE - Przepis na sukces
Kuchnia to miejsce wyjątkowe, które we współczesnych domach nabiera coraz większego znaczenia i pełni wiele dodatkowych funkcji. Do jej urządzania nie można podejść bez dobrego planu.
ŚCIANY I PODŁOGA - Pysznie przyodziana
Płytki, panele, tapety, farby, szkło, wykładziny i wiele innych. Możliwości wykończenia ścian i podłogi w kuchni jest bardzo wiele. Przed podjęciem decyzji o wyborze materiałów, trzeba poznać zalety i wady przynajmniej kilku z nich.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
MEBLE KUCHENNE - Szereg gotowy na rozkaz
Meble do kuchni kupujemy na lata, dlatego trzeba dobrze dostosować je do swoich potrzeb i stylu życia. Oferta producentów jest tak szeroka, że nic nie powinno nas ograniczać. Oprócz metrażu i kosztów.
ZLEWOZMYWAKI I BATERIE - Dobrze dobrana para
Zlewozmywak i bateria muszą tworzyć zgrany duet, zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Wchodzą one w skład tak zwanego trójkąta roboczego, który jest niezwykle istotnym elementem kuchni.
KUCHENNE AGD - Made in future
Wybierając kuchenny sprzęt AGD bacznie przyglądamy się trendom w dziedzinie technologii. Stawiamy na nowoczesność, byle tylko nie pozbawić się przyjemności korzystania ze wszystkich możliwych funkcji lodówki czy piekarnika.
Nowa linia urządzeń do zabudowy Teka Urban Colors
Nowoczesny styl życia sprawił, że kuchnia nie jest już jedynie pomieszczeniem do gotowania, ale zmienia się niejako w przestrzeń projektową. Kuchnia jest sercem Twojego domu... dlaczego zatem ma być nudna?
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT