Salon

PLANOWANIE - Luksus codzienności
Składa się na niego wiele czynników, ale efekt powinien być zawsze taki sam: piękno, wygoda i ergonomia. Dobrze zaplanowany salon to kapitał komfortu na wiele lat.
POZBRUK wkracza do wnętrz
Wśród polskich producentów materiałów budowlanych niewielu jest dziś takich, którzy mogą poszczycić się historią działalności, sięgającą połowy lat 80. ubiegłego wieku. W tym szczególnym gronie znajduje się spółka POZBRUK, obchodząca w tym roku swoje 35-lecie.
ŚCIANY I PODŁOGA - Gry planszowe
Tworzą scenografię naszej codzienności. Decydują o nastroju wnętrz w znacznie większym stopniu, niż meble i dodatki. Ściany i podłoga dają nam bogate możliwości aranżacyjne, które warto wykorzystać!
Parkiety taflowe
Historia podłóg drewnianych ma swoje korzenie w starożytności i jest ściśle związana z historią i rozwojem europejskiej architektury. Po drewno jako materiał sięgano często i chętnie z uwagi na jego właściwości estetyczne i użytkowe. Im dalej na północ Europy, tym bardziej ceniono właściwości termiczne i izolacyjne drewna, doceniając jednocześnie jego niepowtarzalne piękno.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
YUTRA Kreuj swoją przestrzeń… krok po kroku
Panele podłogowe SPC (skała-polimer-kompozyt) są produkowane z wykorzystaniem najnowszej technologii łączącej komponenty mineralne i polimerowe. Nasze panele to kompozytowe, piękne i wytrzymałe podłogi do złudzenia przypominające drewno. Mieszanka naturalnych minerałów skalnych oraz najwyższej jakości twardych polimerów to rdzeń tego innowacyjnego produktu, którego design celuje w najważniejsze trendy stylizacyjne wnętrz.
KOLORY - Tęcza na co dzień
Mogą uspokoić lub pobudzić do działania, rozgrzać albo ostudzić emocje. Pomagają skorygować mankamenty wnętrza, tworząc optyczne iluzje. Kolory - niezastąpione narzędzie do kreowania niepowtarzalnego nastroju.
Farby w sprayu EUROCOLOR
Popularność farb w sprayu do mebli i innych zastosowań dekoracyjnych zwiększa się z roku na rok, zarówno dzięki bardzo wielu wariantom farb, dostępnych w tej formie, jak również za sprawą ich bardzo prostego użycia. Firma Pol-Expo, polski producent marki Eurocolor, oferuje lakiery i farby do wielu zastosowań zarówno wewnątrz i na zewnątrz.
KOMINKI I KOZY - Domowy biegun ciepła
Choć dziś rzadko traktujemy go jak podstawowe źródło ciepła, żywy ogień wciąż gromadzi nas wokół siebie - przyciąga niczym magnes, fascynuje urodą płomieni. Dlatego kominek lub żeliwna koza stają się często centralnym punktem domowej przestrzeni.
Czy bio kominki są bezpieczne?
Kominki manualne - rynienka z podpalonym paliwem Rozwój branży bio kominkowej rozpoczął się od wprowadzenia rozwiązań manualnych, czyli metalowych zbiorników, do których ręcznie nalewa się paliwo, a następnie podpala. Ta bardzo prosta konstrukcja stwarza różne niebezpieczeństwa. Łatwo jest popełnić błąd przy ich obsłudze jak na przykład niechcący dolać paliwa do niewygaszonego płomienia. Gdy resztki etanolu wypalają się na dnie rynienki, płomień jest praktycznie niewidoczny. Należy uważać, aby kominek zbyt się nie nagrzał, ponieważ może dojść do zagotowania paliwa. Pryskający i wrzący etanol stwarza ryzyko oparzeń, wybuchu lub pożaru.
DRZWI - Zachwyt od progu
Są otwarte na współpracę. Umieją nie tylko dzielić, ale także łączyć pomieszczenia. Drzwi stanowią istotny komponent wystroju wnętrza i to nie tylko w zakresie funkcji, ale również - coraz częściej - w dziedzinie dekoracji.
SCHODY - Stopniowy rozwój
Planując schody, możemy pofantazjować; dziś pozwala na to technologia i bogaty wachlarz materiałów. I choć czasem narzekamy na ich uciążliwość, to właśnie one - obok kominka, tarasu i ogrodu - najbardziej odróżniają dom od mieszkania, symbolizując luksus bycia „na swoim”.
DEKORACJA OKIEN - Widok w oprawie
Jeżeli okna są oczami domu, to ich oprawę - zasłony, firanki, rolety - można uznać za efektowny makijaż. Ta dekoracja nie jest jednak sztuką dla sztuki; pełni kilka ważnych funkcji.
ŚWIATŁO - Kreacje pełne blasku
W ciągu dnia lampy mogą nas zachwycać lub zadziwiać. Ale ich porą jest wieczór; wtedy nabierają mocy, budując nastrój i kreując niecodzienne efekty. Bo światło to nieuchwytne, ale bardzo skuteczne narzędzie architektoniczne.
TECHNIKA DOMOWA - Samodzielny dom
Wyposażony we własną inteligencję, wspomagany przez innowacyjne technologie, może dbać o nasze bezpieczeństwo i wygodę. Ale najpierw to my musimy wyekwipować go w skuteczne narzędzia do działania.
TARAS I OGRÓD - Między zielenią a błękitem
Taras wśród zieleni to nasz prywatny luksus - ucieczka przed hałasem, pośpiechem i stresem. Zmęczeni codzienną gonitwą, odzyskujemy na nim siły i radość życia.
POKÓJ DZIECKA - Mały wielki design
Pokój dziecięcy - jak bajka - jest królestwem metamorfozy. Musi przecież zapewnić naszemu dziecku wygodę, bezpieczeństwo i dostarczyć radości, ale także razem z nim rosnąć, nadążając za jego rozwojem.
SYPIALNIA - Nocne plany
Rzadko pokazujemy ją gościom, a sami zrzucamy w niej gorset konwenansu i stawiamy na całkowity luz. Dlatego w sypialni niepodzielnie rządzą komfort i swoboda.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT