Na tej platformie możesz przeczytać wszystkie treści z aktualnego, oraz archiwalnych numerów BudujemyDom

Nowości

Regał LOFT marki Dekoria
Oryginalny regał o loftowym charakterze wykonany z solidnej metalowej ramy oraz drewna egzotycznego mango. Proste linie metalowej ramy w połączeniu z masywnym drewnem sprawiają, że regał będzie wyrazistym akcentem we wnętrzu oraz podkreśli indywidualny klimat aranżacji.
Grzejnik dekoracyjny LENTO
LENTO to nowy model w ofercie RADECO, sprawdzi się jako bardzo funkcjonalna suszarka łazienkowa. Naprzemienne połączenie poszczególnych elementów grzejnika bardzo ułatwia wieszanie ręczników.
Kolekcja Novi, czyli elegancja w prostym wydaniu
Kolekcja Novi od Meble Wójcik to połączenie eleganckiej formy z prostymi kształtami, które sprawdzają się w różnych aranżacjach. Gładką powierzchnię matowych i białych frontów przełamują ryflowane listwy w tym samym kolorze.
Schody dywanowe
Schody dywanowe to rozwiązanie dla klientów, którzy cenią minimalizm. Policzki są zastąpione przez stopnie i podstopnie, pełniąc funkcję konstrukcyjną. Sprawiają wrażenie dywanu spływającego po niewidocznych stopniach. Schody montuje się do ściany lub stosuje się konstrukcję samonośną.

Łazienka

PLANOWANIE - Salony czystości
Łazienkę jeszcze całkiem niedawno traktowano jako przestrzeń bardzo osobistą, której aranżacja musiała być przede wszystkim podporządkowana funkcji. Dziś jest pomieszczeniem, którego urodę doceniamy na równi z reprezentacyjnym salonem.
ŚCIANY I PODŁOGA - Powierzchnie pod ochroną
Łazienka jest pomieszczeniem szczególnie wymagającym, jeśli chodzi o materiały wykończeniowe. Przez lata dominowały wśród nich płytki ceramiczne, ale teraz mamy znacznie większy wybór, dzięki czemu właściwie nic już nas nie ogranicza w stworzeniu łazienki marzeń. Kamień, beton, drewno, szkło, farba, a nawet tapeta świetnie się tu sprawdzą, pod warunkiem, że zdecydujemy się na odpowiednie rozwiązania technologiczne, które dobrze ochronią nasze ściany i podłogi.
WANNY I KABINY - Stylowe krople i fale
Wybór między wanną a prysznicem to jedna z najważniejszych kwestii w urządzaniu łazienki. Każde z nich ma swoje zalety, a w duecie zapewnią nam pełnię codziennej higieny i relaksu.
Strefa prysznicowa zgodna z trendami 2020 roku wg RIHO Polska
Czarna kabina prysznicowa to hit w łazienkowych trendach. Przyciąga wzrok i nadaje industrialny, surowy ton każdemu pomieszczeniu. Dlatego warto zapoznać się z najnowszym produktem od RIHO Polska - kabiną GRID.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!

Kuchnia

OŚWIETLENIE - Jasny przepis
Zaplanowanie oświetlenia w kuchni to spore wyzwanie - tu funkcjonalność musi iść w parze z estetyką i nie ma mowy o kompromisach. Jeśli jednak skorzystamy z dobrego przepisu, efekt będzie wart zachodu.
DEKORACJA STOŁU - Galaktyki smaku
Przyzwyczailiśmy się do jedzenia w pośpiechu, ale posiłkowi odartemu z oprawy po prostu brakuje smaku. Celebrowanie obiadu czy kolacji ma znaczenie, tak samo, jak ładnie nakryty stół.
PLANOWANIE - Przepis na sukces
Kuchnia to miejsce wyjątkowe, które we współczesnych domach nabiera coraz większego znaczenia i pełni wiele dodatkowych funkcji. Do jej urządzania nie można podejść bez dobrego planu.
ŚCIANY I PODŁOGA - Pysznie przyodziana
Płytki, panele, tapety, farby, szkło, wykładziny i wiele innych. Możliwości wykończenia ścian i podłogi w kuchni jest bardzo wiele. Przed podjęciem decyzji o wyborze materiałów, trzeba poznać zalety i wady przynajmniej kilku z nich.
PLANOWANIE - Luksus codzienności
Składa się na niego wiele czynników, ale efekt powinien być zawsze taki sam: piękno, wygoda i ergonomia. Dobrze zaplanowany salon to kapitał komfortu na wiele lat.
POZBRUK wkracza do wnętrz
Wśród polskich producentów materiałów budowlanych niewielu jest dziś takich, którzy mogą poszczycić się historią działalności, sięgającą połowy lat 80. ubiegłego wieku. W tym szczególnym gronie znajduje się spółka POZBRUK, obchodząca w tym roku swoje 35-lecie.
ŚCIANY I PODŁOGA - Gry planszowe
Tworzą scenografię naszej codzienności. Decydują o nastroju wnętrz w znacznie większym stopniu, niż meble i dodatki. Ściany i podłoga dają nam bogate możliwości aranżacyjne, które warto wykorzystać!
Parkiety taflowe
Historia podłóg drewnianych ma swoje korzenie w starożytności i jest ściśle związana z historią i rozwojem europejskiej architektury. Po drewno jako materiał sięgano często i chętnie z uwagi na jego właściwości estetyczne i użytkowe. Im dalej na północ Europy, tym bardziej ceniono właściwości termiczne i izolacyjne drewna, doceniając jednocześnie jego niepowtarzalne piękno.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT