WANNY I KABINY - Stylowe krople i fale

Wybór między wanną a prysznicem to jedna z najważniejszych kwestii w urządzaniu łazienki. Każde z nich ma swoje zalety, a w duecie zapewnią nam pełnię codziennej higieny i relaksu.

Decyzja, na jakie sprzęty decydujemy się w łazience, wynikać powinna przede wszystkim z naszych preferencji i wielkości przestrzeni, jaką dysponujemy. Wanna sprawdzi się, gdy potrzebujemy odprężenia po ciężkim dniu. Możemy w niej odpocząć, posłuchać muzyki, poczytać książkę, ale też zażyć kąpieli leczniczych lub aromaterapii. Jest nieodzowna, jeśli mamy w domu małe dzieci, które kochają zabawy w wodzie. Prysznic to natomiast doskonałe rozwiązanie, kiedy nie dysponujemy dużą ilością czasu na zabiegi higieniczne i zależy nam przede wszystkim na szybkim odświeżeniu się. Zasadniczo zajmuje też mniej miejsca - na standardową wannę przyścienną musimy przeznaczyć minimum 70 x 140-180 cm, podczas gdy na prysznic potrzebujemy tylko 80 x 80 cm.

Wyrazisty, geometryczny kształt baterii KLUDI Pure&Style przełamany został łagodnie zaokrąglonymi krawędziami, co w efekcie nadaje armaturze lekki, nowoczesny wygląd. KLUDI
Wyrazisty, geometryczny kształt baterii KLUDI Pure&Style przełamany
...