Na tej platformie możesz przeczytać wszystkie treści z aktualnego, oraz archiwalnych numerów BudujemyDom

Nowości

Żaluzje przyjazne naturze
Przemyślany dobór materiałów, z których wykonane są meble i dekoracje ma realny wpływ na ochronę środowiska. Bambus, z którego wykonane są nasze żaluzje, to najszybciej odnawialny materiał na świecie. Klasyczna forma żaluzji wykorzystująca naturalny materiał stanowi dekorację, która sprawdzi się idealnie w przypadku dużych okien.
Ekspres do kawy JURA E8 (EB)
Profesjonalny młynek Aroma, który zapewnia jeszcze więcej smaku i aromatu w każdej filiżance kawy. Wyposażony w Sztuczną Inteligencję, która wyświetla ulubione kawy domowników na ekranie startowym.
Drzwi rozwierane ukryte z ozdobną ościeżnicą
Drzwi rozwierane ukryte ECLISSE 40 są pierwszym produktem eksponującym ościeżnicę: pochylona rama wyłania się ze ściany tworząc dyskretną, lecz widoczną ozdobę. Nie stanowi już wyłącznie elementu technicznego i funkcjonalnego, a przeistacza się w element ozdobno-wykończeniowy.
Wanna przyścienna Valor Back2Wall
Valor Back2Wall to przyścienna wersja zeszłorocznego bestselleru - wolnostojącej wanny Valor. Nie potrzeba dodatkowych rekomendacji dla modelu przyściennego, gdyż jest on coraz popularniejszym wyborem do polskich łazienek.

Łazienka

Higiena na salonach
Idealna łazienka? Dziś to możliwe. Duży salon kąpielowy, ale także niewielka gościnna toaleta mogą być komfortowe, nowoczesne i piękne. Jeśli odpowiednio wcześnie przemyślimy ich aranżację, zafundujemy sobie dawkę luksusu na co dzień.
Woda w dwóch wariantach
Kąpiel czy prysznic? Jedno i drugie ma swoje zalety. Pierwsze odpręży nasze ciało i ukoi nerwy, drugie - rozbudzi i ożywi. Dlatego, jeśli tylko możemy, zaplanujmy i wannę, i kabinę. Bo prawdziwy luksus to wolność wyboru!
Idealne połączenie - styl industrialny z nowoczesnym
Czarne i białe kabiny Lucid Lucid to kolekcja kabin prysznicowych, która wzorniczo czerpie z najnowszych światowych trendów, a przy okazji wprowadza funkcjonalne rozwiązania. Linearna koncepcja projektu opiera się na pionowych i poziomych podziałach. Duże przeszklone powierzchnie zamknięto w aluminiowych ramach malowanych proszkowo w kolorze białym lub czarnym, w matowym wykończeniu. Jedyne elementy dekoracyjne Lucid mają bardzo minimalistyczny i pragmatyczny charakter - wydłużony uchwyt do drzwi, który sięga od podłogi do połowy wysokości drzwi oraz wieszak na ręcznik ciągnący się przez całą szerokość stałej ścianki.
ABC higieny
W komfortowej łazience niezbędne, dziś mogą być także atrakcyjne. Umywalka, sedes i bidet to trio, którego wybór może być prawdziwą przyjemnością.
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!

Kuchnia

Apetyt na sukces
W przypadku kuchni dobry plan to podstawa - serce domu jest bardzo skomplikowane. Udany projekt gwarantuje nam jednak, że z przyjemnością będziemy spędzać w niej czas także między posiłkami.
Kuchenny dress code
Ściany i podłoga powinny zapewnić komfort użytkowania kuchni bez stresu i strat. Ale przy okazji mogą nam dostarczyć urzekających wrażeń estetycznych.
Kuchnia w formie
Powinny łączyć w sobie dwa światy: ergonomii i piękna. A ponieważ meble kuchenne wybieramy na lata, warto by ich estetyka była uniwersalna, materiały trwałe, a rozwiązania techniczne bezawaryjne.
Dlaczego warto wybrać kamień firmy HODER do aranżacji wnętrz?
Nasze produkty coraz częściej wypierają inne materiały wykończeniowe. Mają unikalną kolorystykę i strukturę ukształtowaną przez Naturę oraz nieograniczone wzornictwo. Są ponadczasowe, nie wychodzą z mody, o czym stale przekonują się współpracujący z nami Architekci. Nawet bardzo mała kuchnia nabiera wytwornego charakteru i reprezentacyjnego szlifu. Dzięki właściwościom granitu tak jak trwałość, wytrzymałość na uderzenia wysoką temperaturę możemy cieszyć się nim przez wiele lat.
Gościnne miejsce
Gromadzi domowników, pozwalając im na odpoczynek i relaks, ale jest też bardzo gościnny. Salon organizuje życie rodzinne i towarzyskie, ale tylko wtedy, kiedy sam zostanie wcześniej odpowiednio zorganizowany.
Design do kwadratu
Ściany i podłoga są niczym opakowanie naszego mieszkania lub domu, które sygnalizuje, co znajdziemy w środku. Zachowawczą klasykę, bezpretensjonalny styl eko, chłodną nowoczesność… Tyle tylko, że to opakowanie jest tak samo ważne jak jego zawartość.
Paleta emocji
W domu pielęgnujemy relacje, talenty i emocje, rozwijamy kreatywność, ale i szukamy wypoczynku. Możemy to wszystko realizować poprzez dobór kolorów, które mają na nas szczególny wpływ.
Dobre skrzydła
Pomimo mody na otwarte przestrzenie drzwi pozostają jednym z ważniejszych elementów wyposażenia. To dlatego, że każdy z nas lubi je od czasu do czasu zamknąć i zostawić za nimi cały świat.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT