Kuchnia

Apetyt na sukces
W przypadku kuchni dobry plan to podstawa - serce domu jest bardzo skomplikowane. Udany projekt gwarantuje nam jednak, że z przyjemnością będziemy spędzać w niej czas także między posiłkami.
Kuchenny dress code
Ściany i podłoga powinny zapewnić komfort użytkowania kuchni bez stresu i strat. Ale przy okazji mogą nam dostarczyć urzekających wrażeń estetycznych.
Kuchnia w formie
Powinny łączyć w sobie dwa światy: ergonomii i piękna. A ponieważ meble kuchenne wybieramy na lata, warto by ich estetyka była uniwersalna, materiały trwałe, a rozwiązania techniczne bezawaryjne.
Dlaczego warto wybrać kamień firmy HODER do aranżacji wnętrz?
Nasze produkty coraz częściej wypierają inne materiały wykończeniowe. Mają unikalną kolorystykę i strukturę ukształtowaną przez Naturę oraz nieograniczone wzornictwo. Są ponadczasowe, nie wychodzą z mody, o czym stale przekonują się współpracujący z nami Architekci. Nawet bardzo mała kuchnia nabiera wytwornego charakteru i reprezentacyjnego szlifu. Dzięki właściwościom granitu tak jak trwałość, wytrzymałość na uderzenia wysoką temperaturę możemy cieszyć się nim przez wiele lat.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Idealna kuchnia
Duża, przestronna kuchnia, w której wszystko ma swoje miejsce i jest na wyciągnięcie ręki to marzenie wielu z nas. Funkcjonalna, wygodna i piękna. Idealna kuchnia to taka, w której chcemy nie tylko gotować smakowite potrawy, ale również taka, która dostarcza przyjemności, kiedy w niej przebywamy.
Jak dwie krople wody
Oczekujemy od nich doskonałego współdziałania i ergonomii, ale liczymy też na efektowny wygląd. Zlewozmywak i bateria to duet, który musi pasować do naszych potrzeb i przyzwyczajeń, ale także do otoczenia i - co oczywiste - do siebie nawzajem.
Podkuchenni XXI wieku
Bez nich kuchnia nie istnieje. Urządzenia AGD, odkąd je wynaleziono, wyręczają nas w codziennych żmudnych czynnościach. Ale to nie wszystko: ostatnio coraz częściej służą nam radą, a nawet… podejmują za nas decyzje!
Nowość! Płyty gaz pod szkłem Innova
Oszczędna, bezpieczna, designerska, a przy tym niezwykle innowacyjna - to wszystko cechuje płytę z najnowszej linii Innova marki Solgaz. Takiego rozwiązania w urządzeniach gazowych rynek AGD jeszcze nie widział. Czym tym razem producent zaskoczył klientów?
Smak i blask
Estetyka, komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo - oto warunki, jakie powinno nam zapewnić kuchenne oświetlenie. Do wielu zadań potrzeba wielu wykonawców, czyli co najmniej kilku lamp, skoordynowanych przez dobry projekt.
Styl za stołem
Celebrowanie posiłków wymaga czasu i starań. A jednak warto - nawet bez okazji - troskliwie dobrać naczynia i zadbać o oryginalną oprawę spotkania przy stole. To nasza odrobina luksusu w monotonii codzienności.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT