Łazienka

Higiena na salonach
Idealna łazienka? Dziś to możliwe. Duży salon kąpielowy, ale także niewielka gościnna toaleta mogą być komfortowe, nowoczesne i piękne. Jeśli odpowiednio wcześnie przemyślimy ich aranżację, zafundujemy sobie dawkę luksusu na co dzień.
Woda w dwóch wariantach
Kąpiel czy prysznic? Jedno i drugie ma swoje zalety. Pierwsze odpręży nasze ciało i ukoi nerwy, drugie - rozbudzi i ożywi. Dlatego, jeśli tylko możemy, zaplanujmy i wannę, i kabinę. Bo prawdziwy luksus to wolność wyboru!
Idealne połączenie - styl industrialny z nowoczesnym
Czarne i białe kabiny Lucid Lucid to kolekcja kabin prysznicowych, która wzorniczo czerpie z najnowszych światowych trendów, a przy okazji wprowadza funkcjonalne rozwiązania. Linearna koncepcja projektu opiera się na pionowych i poziomych podziałach. Duże przeszklone powierzchnie zamknięto w aluminiowych ramach malowanych proszkowo w kolorze białym lub czarnym, w matowym wykończeniu. Jedyne elementy dekoracyjne Lucid mają bardzo minimalistyczny i pragmatyczny charakter - wydłużony uchwyt do drzwi, który sięga od podłogi do połowy wysokości drzwi oraz wieszak na ręcznik ciągnący się przez całą szerokość stałej ścianki.
ABC higieny
W komfortowej łazience niezbędne, dziś mogą być także atrakcyjne. Umywalka, sedes i bidet to trio, którego wybór może być prawdziwą przyjemnością.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Luksus pod ręką
Sięgamy do nich często, oczekując wygody i skuteczności. Ale nowoczesne baterie potrafi ą więcej: umieją zaskoczyć ekonomiką działania i oczarować formą.
Wodoodporny design
Z nimi opanujemy bałagan i łatwo odnajdziemy się w gorączce porannego pośpiechu. Meble i akcesoria to nasi sprzymierzeńcy w walce o ład i harmonię.
Gorące kształty
Już dawno przestaliśmy je wstydliwie ukrywać, tym bardziej, że oprócz funkcji grzewczej powierzamy im dziś inne zadania. Nowoczesne grzejniki to prawdziwe omnibusy.
Terapia kropelkowa
Masaż wodny, parówka, wdychanie leczniczych aromatów, kąpiel w relaksujących kolorach - po te zabiegi nie musimy dziś jeździć „do wód”. Możemy doświadczać ich we własnej łazience.
Kąpiel w lumenach
Potrzebujemy go przy zabiegach higienicznych, ale światłem możemy też ciekawie kształtować przestrzeń i budować łazienkowe nastroje.
Niezniszczalna uroda
Muszą być wodoodporne i nieprzystępne dla brudu, ale tworzą także scenografię naszych marzeń. Płaszczyzny ścian i podłogi w łazience to ogromne pola dla twórczej kreacji.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT