Salon

Gościnne miejsce
Gromadzi domowników, pozwalając im na odpoczynek i relaks, ale jest też bardzo gościnny. Salon organizuje życie rodzinne i towarzyskie, ale tylko wtedy, kiedy sam zostanie wcześniej odpowiednio zorganizowany.
Design do kwadratu
Ściany i podłoga są niczym opakowanie naszego mieszkania lub domu, które sygnalizuje, co znajdziemy w środku. Zachowawczą klasykę, bezpretensjonalny styl eko, chłodną nowoczesność… Tyle tylko, że to opakowanie jest tak samo ważne jak jego zawartość.
Paleta emocji
W domu pielęgnujemy relacje, talenty i emocje, rozwijamy kreatywność, ale i szukamy wypoczynku. Możemy to wszystko realizować poprzez dobór kolorów, które mają na nas szczególny wpływ.
Dobre skrzydła
Pomimo mody na otwarte przestrzenie drzwi pozostają jednym z ważniejszych elementów wyposażenia. To dlatego, że każdy z nas lubi je od czasu do czasu zamknąć i zostawić za nimi cały świat.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Piękny widok
Pomieszczenie, w którym okna nie są jeszcze „ubrane”, nie zachęca do spędzania w nim czasu. Brakuje mu ciepła i intymności. Wszystko ulega ogromnej zmianie, gdy pojawiają się tkaniny - zasłony, firany, rolety.
Nie zawsze pod górę
Dywanowe, wspornikowe, na betonie, na konstrukcji stalowej - niezależnie od rodzaju schody są nie tylko funkcjonalnym, ale także efektownym elementem architektonicznym.
Hipnotyczny urok
Pociąga nas to, co trudno okiełznać, dlatego lubimy obserwować ogień, lgniemy do jego ciepła i blasku. Chcemy cieszyć się jego obecnością w czasie rodzinnych spotkań i cichych zimowych wieczorów. Jak więc zaprosić żywioł do domu?
Kreator nastroju i przestrzeni
Do niewykończonego, pustego jeszcze wnętrza wprowadza się jako pierwsze. Światło. To ono pobudza nas do aktywności oraz sprawia, że dom staje się ciepły i przytulny.
Dom zdalnie sterowany
Wymiary i atrakcyjny wygląd to nie wszystko - liczy się też inteligencja. Nowoczesny dom ma nas nie tylko chronić, powinien także z nami współpracować. Możemy to osiągnąć, wyposażając go w systemy i urządzenia typu smart.
Gruntowne sprzątanie podłóg
Są jednym z hitów ostatnich lat, a ich popularność stale rośnie. Wyręczają nas w wykonywaniu najbardziej nielubianych i żmudnych obowiązków, ale przede wszystkim sprawiają, że w domu możemy więcej odpoczywać i cieszyć się porządkiem. Mowa o robotach sprzątających, które spopularyzowała marka iRobot.
Z widokiem na niebo
Kiedy nadchodzi wiosna, budzi się w nas przemożna chęć korzystania z tego, co oferuje przyroda. Ale na naszych warunkach, czyli w ogrodzie i na tarasie.
Pokój życzeń
Tu życzymy sobie dobrych snów, dobrej nocy i dobrego dnia. Otrzepujemy się z problemów i liczymy na prawdziwy odpoczynek. Czy przekonaliśmy już was, że od komfortowej sypialni w dużej mierze zależy komfort życia?
Między fantazją a rzeczywistością
Dziecięcy pokój jest jak marzenia jego mieszkańca - zmienia się i wypełnia. Nie starajmy się przejmować nad tym całkowitej kontroli, tylko dyskretnie pilnujmy, by tej wyjątkowej przestrzeni nie zdominował chaos.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT