Na tej platformie możesz przeczytać wszystkie treści z aktualnego, oraz archiwalnych numerów BudujemyDom

Nowości

4-drzwiowa lodówka SIDE BY SIDE CZARNA STAL
Twoje najlepsze dania zaczynają się od świeżych składników. Dzięki 4-drzwiowej lodówko-zamrażarce możesz zachować każdy składnik w najlepszym wydaniu i przygotować się do stworzenia czegoś pysznego.
ARCUS KALMAR - grzejnik o zaokrąglony na brzegach
Arcus to po łacinie „łuk”, ale to też nazwa nowoczesnego, pionowego grzejnika dekoracyjnego firmy Kalmar. Skrajne segmenty grzejnika są łagodnie zaokrąglone, dzięki czemu głębokość grzejnika jest mniejsza przy brzegach, a jego bryła zyskuje na lekkości i elegancji.
AromaFresh RWT
Nowy AromaFresh RWT, w modnych kolorach - metalicznym szarym i miedzianym! Ekspres przelewowy Melitta® AromaFresh RWT z wyjmowanym pojemnikiem na wodę i wbudowanym młynkiem, w unikalnej wersji kolorystycznej - dobra kawa zaczyna się od świeżo zmielonych ziaren.
Baterie umywalkowe Moza
To idealny przykład minimalistycznego designu. Nie ma w nich żadnego zbędnego elementu. To zdecydowanie najpopularniejszy kształt ostatnich sezonów na każdych targach wnętrzarskich - baterie tego typu to prawdziwy hit.

Wielkomiejski modernizm

Prosto i uniwersalnie
Praktyczny i stworzony dla wygody. Wielkomiejski modernizm nie zmusza do nieskromnych wydatków, ale nie gardzi ikonami designu, które dodają mu klasy i charakteru.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!

Boho

Cygańska melodia
Bez dyscypliny i gorsetu sztywnych aranżacyjnych zasad - styl boho to pole dla eksperymentów, radosnej twórczości i nieskrępowanej niczym wyobraźni.
Radykalna zmiana
W dzisiejszym świecie nie brak nam bodźców, nie dziwi więc fakt, że wiele osób świadomie rezygnuje z nadmiaru wszystkiego w swoim domu, decydując się pójść drogą minimalizmu. Nie wymaga on od swoich wyznawców nakładów finansowych, ale wewnętrznej dyscypliny — już tak.
Wzornictwo spod strzechy
Łączy najnowsze trendy z regionalną tradycją w sposób niekonwencjonalny i świeży. Styl neofolk to odpowiedź na globalizację designu - pachnie czymś nowym, a jednocześnie nie pozwala nam zapomnieć, skąd jesteśmy.
Luksus w chmurach
By poczuć się jak w apartamencie na Manhattanie, nie trzeba mieszkać w metropolii na ostatnim piętrze wieżowca. Trzeba jednak poczuć osobliwy klimat Nowego Jorku i wprowadzić go pod swój dach.
Wnętrze z line artem
Wykorzystuje geometrię, kontrast i wyraziste kolory; buduje nastrój zdecydowaną linią niczym artysta posługujący się line artem. Taki jest styl graficzny, a doceni go ten, kto lubi energetyzujące bodźce i unika nudy.
Szyk z magazynu
Trzeba prawdziwej brawury, by zamieszkać w dawnej hali fabrycznej czy warsztacie ślusarskim. Nagrodą za odwagę będzie niezwykły klimat i unikalna przestrzeń - mieszkanie jak żadne inne.
Blichtr i blask
Nie uznaje niedomówień. Domaga się uwagi i uznania. Ale między wierszami puszcza do nas oko - dlatego glamour, choć przewrotny, bywa zachwycający.
Dom pachnący lawendą
Ciepłe promienie słońca i odgłosy owadów uwijających się wśród kwiatów lawendy. Taka sceneria rodem z Prowansji zaprasza do relaksu, dlatego wszystko, co jest z nią związane, pokochali koneserzy dobrego smaku na całym świecie.
Design na parkiecie
Czy możemy urządzić wnętrze w stylu paryskim nie mieszkając w stolicy Francji? Jak najbardziej, pod warunkiem jednak, że urok, lekkość i elegancję, którymi uwodzi to miasto, nosimy też w sobie.
Słońce nad fiordami
Choć przywędrował do nas z chłodnej Północy, pokochaliśmy go i zaprosiliśmy do naszych domów. Styl skandynawski wynagradza nam bowiem brak słońca, zaspokaja pragnienie harmonii i służy ergonomią.
Design dla mas
Wzornictwo XX wieku to kopalnia cennych wartości - tworzyły je wielkie indywidualności architektury, którym przyświecały utylitarne idee. Dlatego design z tego okresu do dziś budzi w nas sentyment i podziw.
Bryza znad oceanu
Przywiało ją do nas z eleganckich willi na wybrzeżu Long Island - tradycyjnego letniska zamożnych nowojorczyków. Wraz z nią pojawił się żeglarski luz ze szczyptą wielkomiejskiego szyku.
Wygodny kompromis
Ci, którzy chcą zamieszkać w lofcie, ale obawiają się jego surowości, mają alternatywę. Ciepłe akcenty drewna, szarość i czerń przełamane dużą ilością światła oraz industrialne elementy w ograniczonej ilości stworzą łatwe do zaakceptowania wnętrze w wersji soft loft.
Dom w rozkwicie
Cierpi na niedobór testosteronu, ale nadrabia ciepłem i wdziękiem. Styl romantyczny jest kobiecy, subtelny i pełen słodyczy. A w wersji unowocześnionej bywa… zaskakująco designerski.
Domowy rezerwat przyrody
Zmęczeni wszechobecną betonozą, szarością ulic i smogiem, który skutecznie przesłania nam błękit nieba, uciekamy w miejsca, z których nie wygoniliśmy jeszcze natury. A ponieważ jest ich coraz mniej, coraz częściej zapraszamy naturę do domu.
Przestrzeń dla konesera
Wyrafinowanie i dekoracyjność secesji musiały zrodzić swoje przeciwieństwo. Lata 20. ubiegłego wieku przyniosły więc styl art déco, a wraz z nim zgeometryzowane formy, marmury, szlachetne drewno, metal i szkło. Dziś to chłodne piękno odkrywamy na nowo.
Gdzie dzięcielina…
Wydaje się być przykurzony i nieco zagracony, dlatego nie zachęca. Usuńmy jednak nadmiar bibelotów, przetrzyjmy piękne meble i pozwólmy słońcu przesiać się przez kremowe firanki, a znajdziemy się w domu, w którym chce się zapuścić korzenie.
Sztukaterie i polietylen
Włoska kuchnia jest prosta - jej sekret polega na połączeniu najlepszych składników. Podobnie jest z włoskim stylem. Do wyniosłej klasyki dodajemy szczyptę nowoczesnego spojrzenia na sztukę projektowania w najlepszym wydaniu i otrzymujemy wysmakowane włoskie wnętrze.
Tropikalny puls
Gorące wibracje, tętno równikowej Afryki, półmrok, mocne kolory i egzotyczne rośliny… Styl etno, który zawsze fascynował swoją barwną odmiennością, jest dziś równie atrakcyjny, a jednocześnie łatwiej dostępny, niż kiedykolwiek wcześniej.
Piękno podeszłego wieku
Czy słowo „zużyty” może budzić entuzjazm? Owszem, jeśli chcemy urządzić nasz dom w stylu shabby chic. W tym nurcie ślady użytkowania i patyna czasu są bezdyskusyjnym atutem. Bo to one zapewnią naszym wnętrzom niepowtarzalność i wyjątkowy klimat.
Obrazy za mgłą
Gdyby oprawić je w złote ramy, wyglądałyby jak płótna flamandzkich mistrzów Złotego Wieku. Wnętrza w stylu holenderskim są proste, ale wytrawne. Wygodne i praktyczne, lecz przy tym pełne rozmachu.
Rysunek piórkiem
Pustka, która prowadzi do pełni. Filozofia Zen, zastosowana we wnętrzu, pozwala nam wykreować przestrzeń dla wyobraźni - pozbawioną natłoku kształtów i barw, pełną harmonii i spokoju.
Luksus z umiarem
Okazałe wnętrza, wysokie okna, szlachetne materiały i wysmakowane detale - w domu urządzonym w stylu pałacowym można poczuć się naprawdę po królewsku!
Uczta dla zmysłów
Nasycone kolory, mięsiste tkaniny, bogactwo kształtów i ornamentów. Zapach drewna, korzennych przypraw i ciężkich słodkawych perfum. Styl kolonialny przyciąga nas i uwodzi gęstą aurą egzotyki, zmysłowości i tajemnicy.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT