Aktualności

Systemy kontroli dostępu SIEGENIA
Produkty smart home, zwłaszcza te, które mogą współpracować przez sieć w ramach całościowego systemu, pozwalają zautomatyzować obsługę i dają możliwość zdalnej kontroli nad obiektem. Dla użytkowników oznacza to większe bezpieczeństwo, energooszczędność, a przede wszystkim wyższy komfort użytkowania. Takie właśnie rozwiązanie w zakresie drzwi wejściowych proponuje firma SIEGENIA.
Cegły elewacyjne w nowym kolorze BIVIO
W ofercie VANDERSANDEN pojawił się nowy kolor Bivio.
BETONIT B25 8.6 - sprawdzony nie tylko do posadzek
Betonit jest produktem głównie stosowanym do wykonywania mocnych jastrychów cementowych. Jednak ze względu na właściwości znakomicie nadaje się do innego rodzaju robót. To mieszanka cementu oraz drobnoziarnistego kruszywa o frakcji do 3 mm, która po związaniu uzyskuje wytrzymałość na ściskanie nie mniejszą niż 25 N/mm2 (25 MPa), czyli odpowiada to betonowi C20/25.
H+H SILIKATY - trwałe i wytrzymałe materiały do wznoszenia ścian
Silikaty zaliczane są do najbezpieczniejszych, najbardziej wytrzymałych i najtrwalszych materiałów budowlanych. Wybierane są przez wielu inwestorów do realizacji najbardziej wymagających projektów architektonicznych.
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Blacha falista SINUS marki BP2.EU
Nowy profil falisty SINUS to przykład udanego połączenia tradycyjnego kształtu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nawiązuje estetyką do klasycznych form, oferując nowoczesne metody montażowe, szeroką gamę możliwości wykończenia oraz duży wybór obróbek blacharskich o wysokich standardach.
VITOCLIMA - nowoczesne klimatyzatory do chłodzenia i ogrzewania budynku
Nowa seria klimatyzatorów Vitoclima zapewnia komfort cieplny w pomieszczeniach, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Urządzenia te mogą pracować w szerokim zakresie temperatury powietrza zewnętrznego, wynoszącym dla chłodzenia od -15°C do +43°C, i od -15°C do +24°C dla ogrzewania. Dzięki temu sprawdzą się w każdych warunkach, zarówno w upalne, jak i mroźne dni oraz wieczory.
SMART LEVEL - precyzyjne układanie płytek
Smart Level to innowacyjny system do poziomowania płytek. Oryginalny produkt, zwiększający wydajność i precyzję podczas układania glazury, powstał głównie w odpowiedzi na zapotrzebowanie wykonawców pracujących z płytkami wielkoformatowymi. Dzisiaj system jest bardzo popularny i ceniony przez glazurników.
Tarcza antyalergiczna i antysmogowa PRO-VENT
Firma PRO-VENT stworzyła barierę, która nawet w 99,95% oczyszcza napływające do domu powietrze. Elektryczny oczyszczacz powietrza PRO-VENT CLEAN R wyłapuje i neutralizuje związki chemiczne, pyły, bakterie, wirusy i alergeny. Zamienia powietrze w rześki powiew dzięki wbudowanej funkcji jonizacji.
Membrana w technologii premium
STROTEX-Q SUPREME to 4-warstwowa membrana wstępnego krycia przeznaczona pod dachy o pełnym deskowaniu w konstrukcjach wielospadowych o różnych kątach nachylenia.
Płyty dekoracyjne LAMEZIA
Wielkoformatowe płyty dekoracyjne LAMEZIA są idealne do aranżacji przestrzeni wokół domu i na tarasie. Format kwadratu oraz dwa pasujące do siebie kolory pozwalają tworzyć nawierzchnie o jednolitym wybarwieniu lub zaprojektowanie indywidualnego wzoru na większej powierzchni.
Gniazda i włączniki SEDNA DESIGN & ELEMENTS
Osprzęt elektroinstalacyjny Sedna Design & Elements to synonim wyjątkowego wzornictwa, wysokiej jakości wykończenie i przystępna cena. To nowe rozwiązanie, doceniane przez instalatorów za łatwość i bezpieczeństwo instalacji oraz szeroką i nowoczesną funkcjonalność.
Niezależny energetycznie monitoring okien
Okna są integralnym elementem systemów bezpieczeństwa w budynku, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na stolarkę w optymalnej klasie odporności na włamanie RC2, lecz także inteligentne rozwiązania jej monitoringu. Teraz na rynku można znaleźć unikatowy bezprzewodowy system monitoringu zamknięcia okien SensTrack Wireless, który współpracuje z systemami inteligentnego domu, jak np. Somfy czy Loxone.
Nowość - płyty dekoracyjne MUSSO w kolorze ONYX
Szlachetność drogocennego minerału stała się inspiracją do stworzenia dekoracyjnych płyt. Szarość jest wielobarwna. Onyx to kolejny kolor w szarej palecie barw dekoracyjnych płyt MUSSO. Elegancka barwa, wzbogacona drobinkami jasnego kruszywa, umożliwia zaaranżowanie wytwornych przestrzeni.
ZIRCON - kłódka do zadań specjalnych
Kłódki antywłamaniowe to znany od dawna środek zabezpieczający mienie. Zależy nam, aby były odporne na zerwanie oraz na warunki atmosferyczne. Solidne kłódki charakteryzują się tym, że skutecznie przeciwdziałają próbom przewiercenia, ukręcenia czy otwarcia wytrychem.
Klimatyzacja w ofercie THERMOVAL
W maju 2022 r. firma Thermoval wprowadza na rynek całkiem nową gamę produktów - klimatyzatory. Jest to odpowiedź Thermoval na potrzeby klientów, a także kolejny krok w rozbudowie portfolio produktów.
Schody drewniane
Drewniane schody pasują do niemal każdego wnętrza, a o ich charakterze decyduje forma - projekt, gatunek drewna, kolor, ilość i rodzaj zdobień. Firma DOMAŃSKI oferuje schody z drewna dębowego, jesionowego oraz sosnowego, a także gatunków egzotycznych (merbau, heban, jatoba czy mahoń). Mogą one być wykonane w postaci elementów prostych albo giętych. Szeroki wachlarz balustrad, stopni, tralek, słupów i poręczy pozwala optymalnie dobrać wariant schodów do pomieszczenia.
Tarasowe deski koekstrudowane od JAF POLSKA
Silvadec Atmosphere to eleganckie i wytrzymałe koekstrudowane deski tarasowe o pełnym przekroju. Ich rdzeń został otoczony mieszanką polimerów o najwyższych parametrach użytkowych.
Wiosenna perspektywa
Duże przeszklenia są wciąż topowym rozwiązaniem w nowoczesnej architekturze. Szczególnie wiosną i latem dają wrażenie przenikania się wnętrz domu z kwitnącym ogrodem, zielenią, błękitem nieba… Pozwalają na szerokie otwarcie domu i wpuszczenie świeżego powietrza, słońca, zapachu roślin.
Płaska blachodachówka RUUKKI® HYYGGE - pokrycie dachowe najwyższej klasy
Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge wyróżnia się estetyką oraz rozwiązaniami zapewniającymi łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie. Prosta i elegancka forma doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.
TIGRA - blachodachówka z charakterem
Blachy Pruszyński rusza z kolejną nowością - tym razem to nowoczesna blachodachówka panelowa TIGRA. Jest ona wyjątkowa ze względu na oryginalny, nieoczywisty design, uzyskany głównie poprzez zastosowanie licznych przetłoczeń.
Element ogrodzeniowy KOMBO
Elementy betonowe KOMBO firmy JONIEC® są alternatywą dla metalowych, aluminiowych, drewnianych przęseł. Produkty mają rozmaite kształty i rozmiary, co pozwala łączyć je na wiele sposobów uzyskując niezwykle efektowny wygląd ogrodzenia.
SIGNUM 3.0 - kominki ceramiczne nowej generacji
SIGNUM 3.0 to nowa wersja ceramicznych kominków odpowietrzających dla dachówek CREATON. Produkty są dostępne dla wszystkich modeli ceramicznych produkowanych w niemieckich i węgierskich zakładach marki. Zastępują oferowane dotychczas rozwiązania o średnicy 100 i 125 mm m.in. dla modeli: FUTURA, PREMION, DOMINO, CANTUS czy RATIO.
Inteligentna ochrona domu
Systemy bezpieczeństwa realizujące funkcje automatyki budynkowej nie tylko wysyłają informacje w przypadku wykrycia zagrożenia, ale uruchamiają niezbędne procedury w celu uniknięcia lub zminimalizowania szkód. Z inteligentnym systemem alarmowym INTEGRA pod kontrolą możemy mieć m.in. całą instalację elektryczną i gazową, bramy i furtki czy też urządzenia nawadniające ogród.
Układ wyrównujący płytki
Układ wyrównujący płytki zapewnia równą powierzchnię podczas układania i gwarantuje profesjonalne wykończenie. Doskonale sprawdza się także w przypadku płytek wielkoformatowych. Składa się z dwóch elementów: białego klipsa i niebieskiego klina ząbkowanego.
Brama VENTE K2 RFS 60 z systemem ciepłego montażu
Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mają szereg zalet, charakteryzują się estetyką i funkcjonalnością. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do elewacji i projektu architektonicznego budynku - mogą być wykonane ze stali lub aluminium, ich wnętrze wypełnia pianka poliuretanowa. Wyróżnia je doskonała energooszczędność, są solidne i trwałe, dzięki czemu mogą być montowane zarówno w nowym, jak i starym budownictwie.
DOM W PAPAWERACH (A) - duet nowoczesności i funkcjonalności
„Dom w papawerach (A)” zachwyca nowoczesną formą i udowadnia, że prostą bryłę można zaaranżować w pomysłowy sposób. Atrakcyjny wygląd domu podkreśla efektowne wykończenie elewacji oraz starannie dobrany detal.
Bezpieczny wpust punktowy dzięki systemowi LOCK&LIFT
W codziennym życiu dosyć szeroko stosowane są wpusty, które pomagają w odwadnianiu naszych przestrzeni i pomieszczeń. Łazienki bez barier, piwnice, podwórka czy obszary publiczne to tylko niektóre przykłady zastosowań. Bezpieczne zamykanie pokryw wpustów w tych miejscach jest niewątpliwie kluczową kwestią.
Nowości w ofercie G-U POLSKA - wkładki BKS NUVIUS i DETECT3000
Marka BKS to klasa sama w sobie - na całym świecie utożsamiana z innowacyjnymi systemami wkładek o szerokim zastosowaniu. Kolekcję grupy G-U uzupełniają właśnie systemy nuvius oraz detect 3000. Podobnie jak wszystkie wkładki BKS, nowe rozwiązania charakteryzują się unikatową konstrukcją zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowników oraz optymalną ochroną antywłamaniową. Podobnie jak wszystkie produkty marki BKS, są one kompatybilne z rozwiązaniami oferowanymi przez markę G-U.
Grzejnik dekoracyjny BRUNO
Nowy w ofercie model BRUNO to połączenie funkcjonalności i estetyki.
Nowość w ofercie MS WIĘCEJ NIŻ OKNA - PATIO HST 76 LIGHT
W ofercie MS więcej niż OKNA pojawiły się nowe drzwi tarasowe PVC Patio HST 76 light. Jest to bardzo atrakcyjne cenowo rozwiązanie oparte na systemie ciężkich drzwi podnoszono-przesuwnych firmy Deceuninck. Stanowi odpowiedź na rosnącą popularność tanich rozwiązań typu slide innych producentów.
MONZAPLUS - szybkie i ekonomiczne krycie
Dachówki ceramiczne to materiał, który jest doceniany przez inwestorów m.in. ze względu na doskonałe parametry techniczne. Oferta jest bardzo szeroka, jednak swoją uwagę warto zwrócić na produkowaną w Środzie Śląskiej dachówkę MONZAplus marki Röben.
Oszczędzaj energię dzięki powietrznej pompie ciepła do c.w.u. AQUATHERMICA firmy TESY
Oszczędzanie energii jest obecnie ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. W związku z ciągłym wzrostem cen energii elektrycznej w całej Europie, każdy poszukuje sposobu na zmniejszenie jej zużycia. Systemy aerotermalne są jednymi z najbardziej efektywnych i niedrogich systemów energetycznych na rynku. Systemy wykorzystujące pompę ciepła powietrze-woda pobierają energię z otaczającego powietrza i przekazują ją do wody na potrzeby gospodarstwa domowego.
PARK + LIGHT marki PAULMANN - innowacyjny system oświetleniowy 12 V do garaży, wiat samochodowych, altan i tarasów
System PARK + LIGHT umożliwia oświetlenie całej wiaty garażowej, garażu, altany czy zadaszenia tarasu przy użyciu tylko jednego źródła zasilania.
Napędy BULL624 TURBO i JIM.3ESATURBO - szybkość i bezpieczeństwo do bramy wjazdowej i garażowej
BULL624 TURBO to najszybszy napęd do bram przesuwnych, dostępny na polskim rynku, który otwiera dwukrotnie szybciej bramę niż pozostałe siłowniki dostępne na polskim rynku. Czas otwarcia bramy 4-metrowej wyposażonej w BULLa624 TURBO wynosi 9 sekund, podczas gdy standardowy napęd otwiera ją w 23 sekundy.
Łączenie wszystkich rodzajów przewodów bez narzędzi - w jednej linii
Nowa złączka instalacyjna z dźwigniami 221 Inline służy do łączenia przelotowego dwóch przewodów. Dzięki przelotowej złączce instalacyjnej WAGO, podłączanie przewodów jednoi wielodrutowych oraz linek staje się jeszcze bardziej komfortowe, a przyporządkowanie przewodów jeszcze bardziej jednoznaczne.
Drzwi panelowe ECONOLINE
Drzwi panelowe Econoline to system przeznaczony do projektowania drzwi panelowych wewnętrznych - bez izolacji termicznej.
Meble łazienkowe GEBERIT ACANTO
Kolekcja Geberit Acanto to dopracowany w najdrobniejszym szczególe koncept, który zapewnia użytkownikom swobodę aranżacyjną i doskonałą funkcjonalność, zaspakajając najróżniejsze codzienne potrzeby.
POWERCONNECT™ od BLACK+DECKER™
Dzięki systemowi POWERCONNECT jeden akumulator pasuje do wszystkiego. Wystarczy, aby użytkownik miał pod ręką całkowicie naładowany akumulator, aby radził sobie z wszystkimi obowiązkami domowymi - już nie trzeba szukać pasującego akumulatora lub zgodnej ładowarki. Po prostu można przekładać akumulator BLACK+DECKER 18V między produktami: wystarczy go wsunąć, włączyć narzędzie i rozpocząć pracę. To takie proste - bez straty czasu, kłopotów i stresu.
Pompa ciepła VESTA
Vesta to pompa ciepła powietrze/ woda firmy SAS - producenta z 40-letnim doświadczeniem w branży urządzeń grzewczych. Powietrzna pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ekologicznego w użytkowaniu źródła ciepła, które będzie ekonomiczne w eksploatacji.
Nowa czarna okleina PORTA
Odpowiadając na oczekiwania i rosnący trend drzwi czarnych PORTA wprowadziła w kolekcji PORTA VERTE HOME czarną okleinę SUPER MATT w 3 modelach: B.5, L.4 oraz N.3.
Drzwi podnoszono-przesuwne P-LINE HST w ofercie DOBROPLAST
Nowa linia drzwi podnoszono-przesuwnych P-line HST produkowanych na systemie Rehau jest dostępna w trzech schematach A, C oraz G w pełnej gamie kolorystycznej.
Komplet inteligentnej stolarki z aplikacją MY KRISPOL
Aplikacja myKRISPOL to nowoczesne narzędzie do zarządzania stolarką KRISPOL z poziomu smartfona i budowania domowego centrum dowodzenia obsługującego nawet do 30 urządzeń. W połączeniu z automatyką STARCUS aplikacja umożliwia projektowanie inteligentnego i bezpiecznego domu zintegrowanego ze światem IoT.
Czarny zawór kątowy TECRA z głowicą ceramiczną
Jeżeli elementy armatury będą w kolorze czarnym, to nie można zapomnieć o również czarnych zaworach kątowych. Tecra prezentuje zawór kątowy z głowicą ceramiczną do stosowania w instalacjach zimnej i ciepłej wody.
Regulator temperatury ELEKTRA MCD5
Sterowanie systemami grzejnymi wkracza w nowy wymiar. Postęp, jaki osiągnęliśmy dzięki informatyzacji w komunikacji (smartfony, tablety, itp.) powoli przenosi się na pozornie zwykłe urządzenia w gospodarstwie domowym. Teraz nadszedł czas na pozbycie się wszelkich gałek i pokręteł. Nowa generacja regulatorów temperatury podąża w kierunku ekranów TFT - dotykowych, w dodatku kolorowych.
SONATA TOUCH
Seria nowoczesnych łączników elektronicznych do sterowania oświetleniem, które zostały wyposażone w szklany panel dotykowy. Ich prosta, wręcz surowa bryła w połączeniu z naturalnymi materiałami takimi jak szkło, aluminium, kamień czy stal, idealnie wpisuje się w nowoczesną architekturę eleganckich pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.
EUROS E-POMPA
Firma Euros Energy opublikowała aplikację mobilną, która w kilku prostych krokach pozwala dobrać odpowiednią dla klienta pompę ciepła oraz oszacować zużycie energii elektrycznej na podstawie realnych danych pogodowych z lat 2014-2021 dla wskazanej lokalizacji. To bardzo proste rozwiązanie daje przybliżoną odpowiedź na najważniejsze pytanie klienta. Wersję na Androida można pobrać ze Sklepu Google Play, a na stronie producenta będzie można uruchomić kalkulator doborowy w wersji web.
Kolekcja baterii łazienkowych MOZA BRUSHED GOLD
Powlekanie próżniowe powierzchni technologią PVD gwarantuje wysoką odporność na zarysowania oraz odpryski. Co ważne, technologia ta jest bardziej przyjazna środowisku, niż inne metody malowania. Odpowiednio dobrany kolor jest niepowtarzalny. Odcień szczotkowanego złota jest nowoczesny, wyrazisty i nieszablonowy. Z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom oryginalnych projektów i najbardziej wymagającym miłośnikom designu.
Niewielki i energooszczędny - projekt domu TENNA DCB153
Tenna to nowy projekt niewielkiego (62 m2), energooszczędnego domu z dwuspadowym, bezokapowym dachem i ciekawą, drewnianą pergolą wejściową z wiatą.
AFIRMAX LEGNAR - panele do każdego stylu życia
Afirmax Legnar to panele winylowe z rdzeniem mineralnym, o gwarantowanej wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, całkowitej wodoodporności przy jednoczesnym naturalnym, pięknym wyglądzie.
Drzwi inne niż wszystkie
Asortyment drzwi ECLISSE wzbogacono o nową propozycję, łączącą wyrafinowaną elegancję szkła z technologią aluminium. Zlicowane drzwi aluminiowo-szklane czynią każde przejście wyrazistym i stają się elementem wystroju przykuwającym uwagę.
Inteligentne kamery od YALE
Oferta wewnętrznych i zewnętrznych kamer od Yale obejmuje między innymi wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą (Pan & Tilt) oraz kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych (z reflektorem i syreną).
MAXIMA COMPACT - komfort w wersji premium
Gruntowe pompy ciepła z serii MAXIMA są marką samą w sobie. W ostatnich dwóch latach zgarnęły prawie wszystkie liczące się nagrody branżowe, przyznawane najnowocześniejszym, innowacyjnym i ekologicznym urządzeniom grzewczym.
Nowość w ofercie KUBALA - szpachla nierdzewna z bitem
Ma bit PH2 chowany wewnątrz uchwytu i montowany do uchwytu. Końcówka szpachli została wykonana z surowego aluminium, co pozwala na wygodne znakowanie na ścianie podczas pracy.
PANASONIC AQUAREA T-CAP monoblok generacji J R32 teraz w wersji trójfazowej
Wysokowydajny agregat Aquarea T-CAP Monoblok J Generation R32 firmy Panasonic Heating & Cooling Solutions jest teraz dostępny w opcji zasilania trójfazowego do mocy grzewczej/chłodniczej w zakresie 9-16 kW. Ta zmiana pozwala na realizację projektów wymagających większej mocy grzewczej/chłodniczej i produkcji ciepłej wody użytkowej.
Prawdziwa czerń od renomowanego producenta systemów fotowoltaicznych
Rodzina modułów fotowoltaicznych Encor wzbogaciła się o kolejny model. Tym razem producent - firma Corab - proponuje panel, który z pewnością spodoba się użytkownikom ceniącym sobie jakość, wydajność, a także estetykę. Moduł Encor EC395M to prawdziwy „full black”.
Orynnowanie STROTEX STAL - mniej znaczy więcej
System rynnowy Strotex Stal został stworzony na potrzeby klientów w porozumieniu z dekarzami. Warto podkreślić, że prostota sytemu rynnowego jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla ochrony domu, elewacji, budynku. Im mniej elementów w systemie, tym większa gwarancja długoterminowego, niezawodnego i bezobsługowego użytkowania.
Płyta łupkowa BALEX METAL
To propozycja nowoczesnego wykończenia lub modernizacji budynków przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów izolacyjnych. Stosowana zarówno na dachu skośnym (min. 25°) jak i na elewacji pozwala stworzyć minimalistyczną bryłę o designerskim charakterze.
Termostat do elektrycznego ogrzewania podłogowego NVENT RAYCHEM SENZ WIFI
Nowy termostat Raychem SENZ WIFI łączy nowoczesne wzornictwo z uproszczoną obsługą ogrzewania podłogowego za pomocą innowacyjnego ekranu z możliwością dotykowego przewijania oraz funkcją Wi-Fi.
System wykańczania ścian BAUMIT IONIT nagrodzony
Miesięcznik „Builder” wyróżnił najbardziej innowacyjne rozwiązania stosowane w budownictwie. Jedna z prestiżowych statuetek powędrowała w tym roku do firmy Baumit za system pokrycia ścian Baumit Ionit, oczyszczający powietrze dzięki generowaniu zdrowych jonów we wnętrzach. Nagrody przyznano podczas Gali TopBuilder 2022.
Projekt wnętrza od HOMEKONCEPT
W HOMEKONCEPT każdego dnia rozmawiamy z naszymi klientami. Słuchamy uważnie i cieszymy się z każdej uwagi, która do nas trafia. Każda z nich jest pretekstem do rozwoju i wprowadzania kolejnych zmian. Tak też i jest tym razem.
Dwa złote medale dla najnowszej pompy ciepła NIBE S2125
Dwa złote medale zdobyła najnowsza pompa ciepła NIBE S2125 podczas tegorocznych targów ENEX oraz INSTALACJE.
ISOVER nagrodzony złotym godłem programu Konsumencki Lider Jakości 2022
W 11. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości, ISOVER po raz kolejny potwierdził swoją silną pozycję rynkową. Konsumenci jednoznacznie przyznali ISOVER pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń”, tym samym marka otrzymała złote godło programu już jedenasty rok z rzędu. Jak wynika z konsumenckiego badania opinii, ISOVER nieustannie cieszy się zaufaniem klientów, a produkty marki spełniają wysokie wymagania konsumentów, kojarząc się im z wysoką jakością i energooszczędnością.
Bezpieczna promocja od NOVOFERM - postaw na bezpieczeństwo
Novoferm rozpoczął właśnie wiosenną akcję sprzedaży specjalnej pod hasłem BEZPIECZNA PROMOCJA. Producent bram garażowych, drzwi i napędów tym razem skupił się na bezpieczeństwie.
TOP BUILDER 2022 za zestaw wyrobów z kasetonów ściennych
Prestiżowa nagroda miesięcznika Builder trafiła ponownie do firmy Blachy Pruszyński. Statuetka przyznana została za stalowe systemy kasetonów do zastosowania jako okładziny ścienne.
Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych z firmą poldom
POLDOM Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich deweloperów, oferując kompleksową realizację inwestycji budowlanych (domy jednorodzinne, małe i średnie osiedla). Celem firmy jest ciągły rozwój oraz podążanie za trendami: zrównoważonym, energooszczędnym i ekologicznymi budownictwem.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT