Bramy garażowe

Bramy garażowe
Rodzaj bramy, którą będziemy montować w garażu, najlepiej wybrać już na etapie budowy domu. Do danego otworu i podjazdu da się bowiem dopasować tylko określone typy produktów. Oprócz sposobu otwierania, warto zwrócić uwagę na takie parametry, jak rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, termoizolacyjność i estetyka.
Adam - Czytelnik Budujemy Dom, dwie segmentowe bramy garażowe użytkuje od 2017 r.
Garaż: na dwa samochody, powierzchnia 42 m2; nieogrzewany. Bramy garażowe: dwie, wymiary 2400 × 2200 mm, segmentowe; wykonane z przetłoczonej blachy, pomalowanej metodą proszkową na kolor RAL 9006, ocieplenie z pianki PU o grubości 46 mm. Napędy - dwa, firmowe, z mechanizmem łańcuchowym, siła uciągu 700 N. Sterowanie: dwa dwukanałowe piloty i dwa przyciski na ścianie.
Marek - Czytelnik Budujemy Dom, górną segmentową bramę użytkuje od 2018 r.
Garaż: w bryle budynku, na dwa samochody, powierzchnia 40 m2; ogrzewany. Brama garażowa: segmentowa, górna; wymiary 5200 × 2350 mm; wykonana ze stali ocynkowanej o grubości 0,5 mm i wykończona laminatem drewnopodobnym; wewnątrz segmentów pianka PU o grubości 60 mm. Napęd - z paskiem kewlarowym, siła uciągu 1000 N, system wykrywania przeszkody, wolne domykanie, blokada dociskowa. Sterowanie - trzy piloty dwukanałowe i przycisk na ścianie.
Bogdan - Członek Klubu Budujących Dom, górną segmentową bramę garażową użytkuje od 2013 r.
Garaż: przy bryle domu pasywnego, powierzchnia 28 m2; nieogrzewany. Brama garażowa: segmentowa, górna; 2500 × 2300 mm; z ocynkowanej stali, laminat antracytowy i biały; wewnątrz pianka PU 60 mm. Napęd - z mechanizmem łańcuchowym, siła uciągu 700 N, ustawiona prędkość 16 cm/s, hamowanie przed progiem, blokada dociskowa. Sterowanie - dwa piloty dwukanałowe.
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Wojtek - Czytelnik Budujemy Dom, bramę garażową użytkuje od 2019 r.
Garaż: w bryle budynku, na dwa samochody, powierzchnia 40 m2; ogrzewany. Brama garażowa: do domów energooszczędnych, segmentowa, z certyfikatem; 5000 × 2500 mm, segmenty z blachy stalowej z wysokimi przetłoczeniami, grubość pianki PU 60 mm, wykończenie na zewnątrz z farby proszkowej w kolorze antracyt, struktura Sandgrain. Napęd - nowej generacji, amperometryczne wykrywanie przeszkód, szyna z łańcuchem i systemem wygłuszającym, lampa sygnalizacyjna, akumulator awaryjnego zasilania. Sterowanie - dwa nadajniki, pulsar i przycisk na ścianie.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT