Nawierzchnie

Nawierzchnie
Najbardziej rozpowszechniona kostka brukowa, tanie kruszywo, a może oryginalny bruk drewniany? Podjazd do garażu i trakty piesze wokół domu można wykonać na wiele sposobów. Wybór zależy od tego, ile czasu możemy przeznaczyć na prace budowlane i jak dużym budżetem dysponujemy.
Renata - Czytelniczka Budujemy Dom, nawierzchnie układała w 2018 r.
Działka: grunt gliniasty. Nawierzchnie: Jednowarstwowe płyty betonowe o wymiarach 80 × 20 cm i grubości 8 cm, kostka betonowa w kilku rozmiarach i kolorze antracyt oraz otoczaki greckie (białe) - na opasce, ścieżkach, ganku, tarasie, razem powierzchnia 200 m2. Obrzeża z krawężników betonowych, przy ganku i tarasie - palisada betonowa.
Ada i Igor - Członkowie Klubu Budujących Dom, nawierzchnie ułożyli w 2015 r.
Działka: grunt ilasty. Nawierzchnie: 1. Kostka z betonu, dwuwarstwowa; grubość 6 cm, w trzech wielkościach 10 × 16, 10 × 10 i 10 × 6 cm; kolor piaskowy i antracyt - ułożona na podjeździe, ścieżkach, placyku na basen, razem 210 m2. 2. Płyty z betonu i grys - na ścieżce przy tarasie. 3. Żwirowe placyki ozdobne - w głębi ogrodu. Obrzeża wyrobione z zaprawy betonowej, albo kostki granitowej.
Karolina i Krzysztof - Czytelnicy Budujemy Dom, nawierzchnie ułożyli w 2010 r.
Działka: grunt zwięzły, podmokły. Nawierzchnie: 1. Kostka z granitu (mała) - na podjeździe, opasce, ścieżce, łącznie na powierzchni 160 m2, rant z kostki bazaltowej. 2. Ścieżki z łupka szarogłazowego - między dwoma tarasami, przy hamaku.
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Małgosia - Czytelniczka Budujemy Dom, nawierzchnie układała w 2016 r.
Działka: grunt piaszczysty. Nawierzchnie: 1. Płyty z betonu, dwuwarstwowe, grubość 6 cm, 120 × 60 cm w kolorze szarym, cieniowanym - na ganku i chodniku od furtki do głównego wejścia. 2. Grys kwarcowy, frakcja 8/16 mm - na podjeździe do garażu o powierzchni 50 m2.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT