Fundamenty

Roboty ziemne i fundamenty
Fundament to podstawa każdego domu i jego najbardziej obciążona część. Aby skutecznie pełnił swoją rolę, musi być dopasowany do przewidywanych obciążeń. Obliczając jego parametry, pod uwagę bierze się wielkość budynku, szczególnie liczbę kondygnacji, technologię budowy i rodzaj użytych materiałów. Ale to nie wszystko. Bardzo wiele zależy też od gruntu na działce.
Ciepła płyta fundamentowa dla każdego
Płyta Fundamentowa Legalett to rozwiązanie łączące optymalną konstrukcję fundamentu z nowoczesnymi i ekonomicznymi technologiami dedykowana klientom, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, solidność i energooszczędność. Ciepła płyta fundamentowa do podstawa do stworzenia ciepłego domu!
Folia hydroizolacyjna IZOWINYL
Folia hydroizolacyjna IZOWINYL jest niezbrojoną folią, powstającą w procesie walcowania ze zmiękczonego polichlorku winylu. Z jednej strony jest moletowana, czyli ma wytłoczoną fakturę, co zapewnia stabilne i trwałe połączenie z zaprawą. Służy do izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej czyli chroni budynek zarówno przed wodami przesiąkającymi, jak również agresywnymi wodami pod ciśnieniem.
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT