Woda w domu

Woda w domu
Zaopatrzenie domu w wodę to jedno z najważniejszych zadań, przed jakim stoi każdy inwestor. Trzeba o tym pomyśleć już na etapie wyboru działki i przygotowań do budowy, bo woda jest niezbędna do rozpoczęcia robót.
Monika i Irek - Członkowie Klubu Budujących Dom, wodę z wodociągu uzdatniają od 2019 r.
Woda: czerpana z wodociągu. Używana do picia, celów gospodarczych, podlewania ogrodu. Popłuczyny filtracyjne odprowadzane do kanalizacji zbiorczej. Uzdatnianie: 3 filtry mechaniczne z wymiennymi wkładami (ze sznurka, włókniny). Kompaktowy zmiękczacz wody ze złożem o pojemności 25 l i sterowaniem automatycznym (elektroniczna głowica czasowo-objętościowa z by-passem). Lokalizacja - tuż za wodomierzem, w ogrzewanej kotłowni. Liczba użytkowników - 3. Liczba łazienek - 2.
Natalia - Czytelniczka Budujemy Dom, wodę ze studni głębinowej uzdatnia od 2011 r.
Woda: przez kilka lat woda czerpana z głębokiej studni, popłuczyny filtracyjne odprowadzane do szamba. Obecnie czerpana z wodociągu i odprowadzana do kanalizacji. Używana do picia, celów gospodarczych, podlewania ogrodu. Uzdatnianie: przed hydroforem urządzenie napowietrzające wodę, a za nim filtr kolumnowy ze złożem odżelaziającym, filtr ze złożem odmanganiającym, zmiękczacz wody. Sterowanie - automatyczne. Lokalizacja - za hydroforem, w ogrzewanej kotłowni. Pod zlewozmywakiem w kuchni - filtr z odwróconą osmozą. Liczba stałych użytkowników - 4 (okresowo 5). Liczba łazienek - 3.
Janek - Członek Klubu Budujących Dom, wodę ze studni głębinowej uzdatnia od 2007 r.
Woda: czerpana ze studni o głębokości 40 m. Używana do picia, celów gospodarczych, podlewania ogrodu. Popłuczyny filtracyjne odprowadzane do szamba. Uzdatnianie: kolumna z węglem aktywnym. Sterowanie - automatyczne. Lokalizacja - w ogrzewanej kotłowni. Liczba stałych użytkowników - 4. Liczba łazienek - 2 i WC.
Budujemy Dom
5,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Karolina i Piotr - Czytelnicy Budujemy Dom, wodę z wodociągu uzdatniają od 2016 r.
Woda: z wodociągu. Używana do picia, celów gospodarczych, podlewania ogrodu. Popłuczyny filtracyjne odprowadzane do kanalizacji. Uzdatnianie: wstępny filtr mechaniczny oraz zmiękczacz z nowoczesnym panelem sterowania i wieloma funkcjami, w tym alarmem niskiego poziomu soli. Lokalizacja - w ogrzewanej kotłowni. Liczba stałych użytkowników - 3 osoby. Liczba łazienek - 3.
Monika i Łukasz - Członkowie Klubu Budujących Dom, wodę z wodociągu uzdatniają od 2017 r.
Woda: czerpana z wodociągu; popłuczyny filtracyjne odprowadzane do szamba. Uzdatnianie: 2 filtry mechaniczne z wymiennym wkładem ze sznurka, filtr węglowy, kompaktowy zmiękczacz wody. Sterowanie - automatyczne. Lokalizacja - tuż za wodomierzem, w ogrzewanej kotłowni. Liczba stałych użytkowników - 3.
Asia i Jarek - Członkowie Klubu Budujących Dom, wodę z wodociągu uzdatniają od 2016 r.
Woda: z wodociągu. Popłuczyny filtracyjne odprowadzane do szamba. Uzdatnianie: filtr mechaniczny (sznurkowy) i zmiękczacz. Sterowanie - automatyczne. Lokalizacja - w ogrzewanej kotłowni. Liczba stałych użytkowników - 3.
Beata i Bartek - Czytelnicy Budujemy Dom, wodę ze studni uzdatniali od 2018 r., a wodę z wodociągu od wiosny 2020 r.
Woda: najpierw czerpana z płytkiej studni, obecnie z wodociągu. Popłuczyny filtracyjne odprowadzane do szamba. Uzdatnianie: urządzenie multifunkcyjne, przed nim kolumna odżelaziająca. Sterowanie - automatyczne. Lokalizacja - w kotłowni. Liczba stałych użytkowników - 4.
Juliusz - Czytelnik Budujemy Dom, wodę ze studni głębinowej uzdatnia od 2018 r.
Woda: czerpana z płytkiej studni o głębokości 10 m; popłuczyny filtracyjne odprowadzane do szamba. Uzdatnianie: filtr kolumnowy ze złożem odżelaziającym, filtr ze złożem odmanganiającym, zmiękczacz. Sterowanie - automatyczne. Lokalizacja - za hydroforem, w ogrzewanej kotłowni. Liczba stałych użytkowników - 4.
Prosty, trwały i uniwersalny - system instalacyjny KAN-THERM ULTRALINE
Trzy dekady doświadczeń firmy KAN Sp. z o.o. w produkcji systemów instalacyjnych wykorzystywanych do wewnętrznych instalacji wodnych i grzewczych, pozwoliły nam opracować innowacyjny produkt - system KAN-therm UltraLine. Dlaczego warto wybrać nowy system?
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT