Powietrzne pompy ciepła - czas na OZE

Niewyczerpane źródło energii
Pompa ciepła może pozyskiwać darmową energię zmagazynowaną w gruncie, wodzie gruntowej lub powierzchniowej albo w powietrzu. Największą popularnością cieszą się te ostatnie urządzenia - stosunkowo niedrogie i łatwe w montażu.
Man icon Norbert Skupiński
Pompa ciepła Basic 4. generacji!
Przedstawiamy Basic 4. generacji! Najbardziej ekologiczną w historii pompę ciepła do c.w.u. Galmet. Nowy Bask to komfort i ekologia na niespotykanym dotąd poziomie. Nawet 100% energii z OZE. Nowy bezpieczny czynnik chłodniczy. O 28% większa wydajność i rekordowa efektywność. Zupełnie nowy, jeszcze bardziej intuicyjny kolorowy panel sterowania. Poznajcie wszystkie zalety pompy ciepła Basic 4. generacji - sprawdzonego sposobu na „zielone" ciepło w naszych domach.
MONOBLOK: pierwszorzędna pompa ciepła
Od kwietnia 2021 r. STIEBEL ELTRON oferuje swoim klientom monoblokowe, inwerterowe pompy ciepła powietrze-woda w pakietach.
Pompa ciepła za połowę ceny? Sprawdź jak skorzystać z aktualnych programów dotacyjnych
Zmieniający się klimat jest już oczywistością. Tak samo, jak kurczące się zasoby naturalne. Mamy coraz mniej czasu na podjęcie radykalnych kroków, dlatego trzeba działać szybko i skutecznie. Rezygnacja z paliw kopalnych i wybór odnawialnej energii ma kluczowe znaczenie dla nas i dla środowiska.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT