Elewacje - posesjonaci

Ochronny płaszcz domu
Podczas projektowania elewacji, największy nacisk kładzie się na jakość i długowieczność materiałów fasadowych oraz ich odporność na czynniki zewnętrzne. O kryteriach doboru opowiedziało kilkoro naszych Czytelników.
Man icon Lilianna Jampolska
Beata i Janusz - Czytelnicy Budujemy Dom, elewację układali w 2012 r.
Dom: murowany, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem, 400 m2. Ściany: dwuwarstwowe; warstwa nośna z poryzowanych pustaków ceramicznych o grubości 24 cm, termoizolacja ze styropianu grafitowego o grubości 25 cm. Elewacja: tynk silikonowy (kremowy) i okładzina z drobnych łupanych kawałków piaskowca; wokół okien i drzwi - obramowania i gzymsy ze styropianu. Cokół - wykończony piaskowcem. Podbitka - z otynkowanych płyt OSB. Orynnowanie - z PVC. Parapety - z płomieniowanych płyt granitu w kolorze beżowym.
Man icon Lilianna Jampolska
Anna - Członkini Klubu Budujących Dom, elewację układała w 2018 ?r.
Dom: murowany, trzykondygnacyjny (podpiwniczony, piętrowy z garażem). Powierzchnia 240 m2. Ściany: z bloczków silikatowych o grubości 24 cm i styropianu o grubości 15 cm. Elewacja: tynk - cienkowarstwowy, silikonowy, w kolorze złamanej bieli, faktura baranek 1,5 mm. Ciemne elementy z farby fasadowej w kolorze antracyt. Orynnowanie - z PVC (antracyt). Parapety - z blachy. Cokół - otynkowany i pomalowany.
Man icon Lilianna Jampolska
Beata i Bartek - Członkowie Klubu Budujących Dom, elewację układali w 2017 r.
Dom: murowany, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem. Ściany: dwuwarstwowe z poryzowanych pustaków ceramicznych o grubości 24 cm i styropianu o grubości 15 cm. Powierzchnia 256 m2 plus garaż. Elewacja: tynk silikatowy w kolorze białym i antracyt. Przy głównym wejściu, we wnękach balkonowych i garażowej - okładzina z łupka kwarcytowego w kolorze antracyt. Na fragmentach ścian - listwy dekoracyjne z termososny. Szerokie gzymsy ze szczelinami i daszkiem z drewna. Orynnowanie - z blachy stalowej. Oświetlenie - LED.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT