Kostka brukowa - nasz wybór

Estetyczna i praktyczna
Wokół niemal każdego domu niezbędne jest utwardzenie ścieżek, podjazdu do garażu, opaski wokół budynku, a czasem także tarasu. Wszystkie te nawierzchnie można wykończyć brukiem. Najbardziej rozpowszechniony i najtańszy jest betonowy. Wielu inwestorów decyduje się też na klinkierowy - nieco droższy, ale jeszcze trwalszy.
Man icon Małgorzata Kolmus
Pozbruk w mowie potocznej
Opierając się na danych Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, w Polsce aktywnie działa ok. 2 mln podmiotów gospodarczych. Jednak tylko nazwy nielicznych firm są używane w mowie potocznej, określając konkretne zachowanie, rzecz, produkt. W tym zacnym gronie znajduje się Pozbruk.
Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś
Około 40 lat temu kabaret Tey uczył klientów jak należy kupować, mówiąc m.in., że SKLEP to skrót od Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś. Dziś na szczęście nabywca jest traktowany, przynajmniej w Pozbruku, niczym partner, którego eksperci wspierają w tworzeniu efektywnych użytkowo i ciekawych wizualnie aranżacji przestrzeni. Obsługa nie zapewni jednak sukcesu inwestycji w kostkę brukową, palisadę czy elementy architektury ogrodowej bez pomocy kupującego.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT