Klimatyzacja - posesjonaci

Przyjemne ochłodzenie
Latem instalacja z klimatyzatorami szybko schładza powietrze w pomieszczeniach, reguluje jego wilgotność i filtruje. W okresach aury zimnej i deszczowej wiele modeli umożliwia też ogrzewanie powietrza. O funkcjach, które najbardziej się przydają, opowiedzieli nasi Rozmówcy.
Man icon Lilianna Jampolska
Rafał - Czytelnik Budujemy Dom, klimatyzator ścienny użytkuje od 2019 r.
Dom: parterowy z poddaszem i garażem, powierzchnia 126 m2. Ściany z ceramiki poryzowanej i styropianu. Duże okna od strony południa, z roletami zewnętrznymi. Wentylacja grawitacyjna. Lokalizacja - na nasłonecznionej działce.
Man icon Lilianna Jampolska
Karolina i Marcin - Członkowie Klubu Budujących Dom, klimatyzator użytkują od 2020 r.
Dom: parterowy z użytkowym poddaszem; powierzchnia 179 m2; ściany z bali o grubości 25 cm z 12 cm ociepleniem z wełny mineralnej; wentylacja mechaniczna z rekuperatorem. Lokalizacja - w słońcu.
Man icon Lilianna Jampolska
Wojtek - Czytelnik Budujemy Dom, instalację multisplit i kanałową użytkuje od maja 2020 r.
Dom: murowany, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem; powierzchnia 250 m2, kubatura 750 m3; dwuwarstwowe ściany z pustaków cementowo-wapiennych o grubości 24 cm i 20 cm styropianu grafitowego; duże okna z żaluzjami fasadowymi; wentylacja mechaniczna z przeciwprądowym wymiennikiem ciepła. Lokalizacja - w słońcu.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Klimatyzatory, które nie tylko chłodzą
Wiosna to najlepszy czas żeby pomyśleć o montażu klimatyzacji. Nie warto czekać do lata, a wraz z nim fali upałów. Bo może się okazać, że w tym gorącym okresie nie zdążymy jej założyć. I kolejny sezon trzeba się będzie męczyć w przegrzanych wnętrzach. Jednak w dzisiejszych czasach pożytek z działania klimatyzatorów możemy mieć nie tylko latem. Chłodzenie nie jest bowiem ich jedyną funkcją. Dlaczego warto wybrać nowy klimatyzator Panasonic Etherea?
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT