Niemal ta sama lokalizacja
Annie tak bardzo spodobała się zalesiona dzielnica miasta, że najpierw kupiła, na jednym z osiedli, budynek jednorodzinny, później połowę bliźniaka w stanie deweloperskim na sąsiednim. Dobrze ocenia zamianę domu na segment, chociażby ze względu na mniejszą powierzchnię, koszty eksploatacji, łatwiejszą obsługę.
Nie bez powodu właścicielka chce pozostać w tej okolicy. Osiedle (z jedenastoma bliźniakami), w którym teraz mieszka, z dwóch stron otacza bowiem las, na posesjach rosną pojedyncze dorosłe sosny, brzozy. Jest zatem gdzie spacerować, drzewa poprawiają mikroklimat, zapewniają trochę cienia i wrażenie wszechobecnej zieleni.
Znakomita łączność z centrum miasta też jest nie do przecenienia - można skorzystać z szybkiej kolei miejskiej (SKM), autobusów, tras szybkiego ruchu.
Chociaż w tej dzielnicy dotąd nie zbudowano sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, to mieszkańcy przedkładają nad te niedogodności wyżej wymienione walory krajobrazowe i komunikacyjne.
Dom dla dwojga dorosłych
Dom murowany, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem; dwuwarstwowe ściany z pustaków ceramicznych U 220, o grubości 25 cm i ze styropianu o grubości 12-15 cm; dach pokryty blachodachówką. Powierzchnia działki: 350 m2. Powierzchnia domu: 142,2 m2. Powierzchnia garażu: 19,3 m2. Roczne koszty utrzymania budyn...
Aby przeczytać cały artykuł,
kup dostęp do Budujemy Dom online
kup dostęp do Budujemy Dom online
Uzyskasz dostęp do całego archiwum magazynu Budujemy Dom,
wydań specjalnych oraz miesięcznika Czas na Wnętrze