Reportaż - posesjonaci

Zgodny z listą życzeń
Dom, zakupiony w stanie deweloperskim, spodobał się Agnieszce i Wojtkowi głównie ze względu na wymarzony wygląd bryły oraz wyposażenie w pompę ciepła i wentylację mechaniczną z rekuperatorem. Jednocześnie wiele innych elementów pasowało do ich długiej listy życzeń i wytycznych - sami dołożyli rolety zewnętrzne i bezprzewodowy system domu inteligentnego.
Man icon Lilianna Jampolska
Z naciskiem na wygląd
Beata i Bartek już w fazie projektu zdecydowali, że bardziej zależy im na stworzeniu wysmakowanej bryły i wystroju pomieszczeń, niż szukaniu rozwiązań oszczędnych i praktycznych. W bitwie „Estetyka kontra praktyczność” wyraźnie wygrała ta pierwsza.
Man icon Lilianna Jampolska
Kiedy prostota i minimalizm spotykają się z nowoczesnością - DOM W STYLU STODOŁY
- Koncepcja tego projektu powstała w zasadzie już po pierwszym spotkaniu z Inwestorami, którzy mieli klarowną i spójną wizję tego, jak powinien wyglądać ich dom. Jednym z głównych założeń co do kolorystyki i materiałów była chęć nawiązania do stylowej ceglanej willi znajdującej się naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy - wspomina powstanie projektu Monika Dąbrowska - architekt z pracowni GDA - ARCHITEKCI.
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT