Woda - uzdatnianie, kanalizacja, szambo, oczyszczalnie

Woda, ścieki i deszczówka
Bez dostępu do wody i kanalizacji nie tylko nie da się mieszkać, ale nawet prowadzić budowy. Dlatego odpowiemy tu na najważniejsze pytania nurtujące inwestorów - jak zorganizować zaopatrzenie w wodę? Kiedy niezbędne jest jej uzdatnianie? Co z kolei można zrobić z powstającymi ściekami, szczególnie w sytuacji, gdy nie ma możliwości skorzystania z kanalizacji zbiorczej? Do czego warto wykorzystać darmową wodę deszczową i w jaki sposób można to zrobić?
Man icon Jarosław Antkiewicz
Zdrowa woda BWT do picia prosto z kranu
Powszechnie wiadomo, że picie wody pozytywnie wpływa na organizm. Zaleca się picie ok. 2 litrów płynów dziennie. Mówi się o tym, by nigdy nie doprowadzać do odwodnienia organizmu i nawadniać się, by utrzymać ciało w dobrej kondycji.
Przepompownie wewnętrzne - efektywne odprowadzanie ścieków i zabezpieczenie przed cofką kanalizacyjną. Do swobodnego ustawienia lub zabudowy w płycie podłogowej
Przydomowe przepompownie ścieków służą zazwyczaj do transportu ścieków sanitarnych z gospodarstw domowych w sytuacji, gdzie niemożliwe jest ich odprowadzenie grawitacyjne do wspólnego systemu kanalizacji. Z uwagi na niewielką ilość ścieków bytowych wymagana jest od nich najczęściej mała wydajność. Idealnym zabezpieczeniem dla każdego domu są przepompownie KESSEL, które zapewnią poczucie komfortu i bezpieczeństwa, oferując też zabezpieczenie przeciwzalewowe.
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT