Odpływy liniowe - posesjonaci

Zamiast brodzika
Tradycyjne brodziki łazienkowe obecnie najczęściej zastępuje się liniowym systemem odprowadzania wody, wpuszczonym w posadzkę lub ścianę, i odgradza szklanym przepierzeniem, uzyskując prysznic typu walk-in. To nowoczesne rozwiązanie zastosowali nasi Rozmówcy.
Man icon Lilianna Jampolska
Emilia - Czytelniczka Budujemy Dom, odpływ liniowy zamontowała w 2019 r.
Łazienka dzieci na poddaszu: 5,6 m2. Prysznic - wymiary 0,98 x 0,98 m, dwie ściany murowane i dwie ze szkła (drzwi w ściance czołowej). Posadzka i murowane ściany wykończone gresem. Odpływ liniowy: w posadzce, od polskiego producenta; wymiary 800 × 90 mm, wysokość rynienki z syfonem 9,9 cm; maskownica (780 × 75 mm) ze stali nierdzewnej, pełna, uniwersalna (do ewentualnego wypełnienia kafelkami). Przepustowość syfonu 40 l/min. Na posadzce jednokierunkowy spadek o nachyleniu 2,7%.
Man icon Lilianna Jampolska
Małgosia - Czytelniczka Budujemy Dom, odpływ liniowy zamontowała w 2018 r.
Łazienka rodzinna: 7 m2. Prysznic - typu walk-in, o wymiarach 1,90 x 1,10 m, zasłonięty hartowaną szybą. Posadzka i ściany - z płyt gresu. Jednokierunkowy spadek na posadzce o nachyleniu 2,7%. Odpływ liniowy: posadzkowy; wymiary 220 × 40 × 80 mm. Syfon - o przepływie wody 59 l/min. Maskownica - pełna, ze szczotkowanej stali nierdzewnej.
Man icon Lilianna Jampolska
Juliusz - Czytelnik Budujemy Dom, odpływ liniowy założył w 2019 r.
Łazienka przy sypialni małżeńskiej na poddaszu: 8,7 m2. Wnęka prysznicowa - z trzema murowanymi ścianami, zamknięta taflą szkła hartowanego z drzwiami. Posadzka i ściany wykończone płytami gresu. Odpływ liniowy: ścienny; o głębokości 25 mm, możliwość docięcia na wymiar w zakresie 300-1200 mm, szczelina odpływowa o wysokości 20 mm. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Wydajność odpływu wody 36-45 l/min.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Jola - Członkini Klubu Budujących Dom, odpływ liniowy zamontowała w 2020 r.
Łazienka rodzinna: 6 m2. Prysznic - o wymiarach 1 x 1 m, odgrodzony hartowaną szybą z powłoką samoczyszczącą. Posadzka i ściany - z płyt gresu i spieku kwarcowego. Odpływ liniowy: w posadzce o jednokierunkowym spadku 2%; wymiary 900 × 70 × 12 mm; syfon z przepływem wody 69 l/min. Maskownica - ze stali nierdzewnej, z wklejonymi kaflami. Membrana wodoszczelna z elastycznej folii PE.
Man icon Lilianna Jampolska
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT