Zdrowe powietrze w domu - budujemy i remontujemy

Czyste i zdrowe powietrze
Jakość powietrza, którym oddychamy ma znaczenie nie tylko podczas spaceru w parku, ale również w domu, zwłaszcza teraz, kiedy spędzamy w nim większość doby. Smog, pyłki, kurz krążące w atmosferze wyraźnie wpływają na zdrowie - szczególnie osób starszych, małych dzieci, alergików i astmatyków.
Man icon Joanna Dąbrowska
Wentylacja decentralna Blauberg
Nowoczesne budownictwo stawia sobie jako priorytet, by budynki były ciepłe i szczelne. Wykorzystane materiały budowlane mają ograniczać straty energetyczne budynku do minimum, dlatego stosuje się szczelne okna, grube warstwy ocieplenia oraz izolacje wszelkich otworów, przez które ucieka ciepło z pomieszczenia. Szczelny budynek z jednej strony zapewnia nam oszczędność energii i tworzy przytulne środowisko, ale paradoksalnie wpływa na pogorszenie jakości powietrza w pomieszczeniu.
Klimatyzacja w dobie koronawirusa
Przed nami sezon letni, który najprawdopodobniej, ze względu na pandemię, również spędzimy głównie w naszych domach. Jak zapewnić sobie przyjemny powiew chłodu i właściwy komfort cieplny w naszym domu? Odpowiedzią jest system klimatyzacji, który nie tylko przyniesie ulgę od upałów, lecz także zapewni zdrowe powietrze, wolne od wirusów i bakterii.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT