Nowości od Stalco - wiertła do metalu HSS-G I HSS-E TIN

Marka Stalco poszerza linię Perfect o dwa wysokiej klasy wiertła do metalu, dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i wymagającym majsterkowiczom.
Wiertło HSS-G DIN338 Ø 8 mm to klasyczna konstrukcja ze stali szybkotnącej, z precyzyjnie szlifowaną powierzchnią. Idealnie sprawdzi się przy wierceniu w stalach miękkich, aluminium, miedzi czy tworzywach sztucznych. Oferuje wysoką trwałość, szybkie cięcie i dokładne prowadzenie w materiale.
Wiertło HSS-E TiN DIN338 Ø 10 mm przeznaczone jest do pracy w stali nierdzewnej i twardych metalach. Wzmocniona stal z dodatkiem 5% kobaltu i powłoka TiN zapewniają wyjątkową odporność na ścieranie i przegrzewanie. Kąt ostrza 135° (split point) umożliwia dokładne centrowanie bez punktowania. Oba modele dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów.
Więcej informacji www.stalco.pl...
Aby przeczytać cały artykuł,
kup dostęp do Budujemy Dom online
kup dostęp do Budujemy Dom online
Uzyskasz dostęp do całego archiwum magazynu Budujemy Dom,
wydań specjalnych oraz miesięcznika Czas na Wnętrze
