Konstrukcja dachu i pokrycia dachowe - budujemy bez błędów

Konstrukcja dachu
Dachy domów jednorodzinnych w Polsce najczęściej mają konstrukcję drewnianą. Chociaż technologia ich wznoszenia w zasadzie nie zmienia się od lat, to nietrudno o błędy, zwłaszcza gdy nie wykonują jej doświadczeni cieśle. Błędy znacznie rzadziej się zdarzają w konstrukcjach prefabrykowanych, w całości przygotowywanych w zakładzie.
Man icon Tomasz Rybarczyk
Pokrycie dachu i rynny
Oferta materiałów przeznaczonych do krycia dachów jest bogata i zróżnicowana. Dobór zależy nie tylko od kształtu i pochylenia połaci, ale również od zastosowanej konstrukcji więźby. Każdy typ pokrycia układa się w inny sposób. Zatrudnienie doświadczonych dekarzy, pracujących ściśle zgodnie z instrukcją producenta pokrycia, minimalizuje ryzyko popełnienia błędów.
Man icon Tomasz Rybarczyk
Dach trwały i funkcjonalny
Ceramiczne dachówki płaskie zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom, chronią dom przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, charakteryzują się trwałością i wyjątkową estetyką.
Man icon Artykuł promocyjny
Wybieramy rynny – na co zwracać uwagę?
Rynny Gamrat Magnat i PVC to doskonałe przykłady na to, jak innowacyjne rozwiązania mogą stosować producenci, aby oferowane przez nich wyroby posłużyły dobrze przez długie lata, zachowując przy tym wysokie walory estetyczne.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!