Okna i osłony przeciwsłoneczne - wybieramy i kupujemy

Jasne i klimatyczne poddasze
W naszym kraju inwestorzy decydują się najczęściej na wybudowanie domu z poddaszem użytkowym. Jego niezbędnym elementem są okna dachowe. Nie tylko doświetlają wnętrza, ale także - jako ważny element aranżacyjny - pozwalają stworzyć na najwyższej kondygnacji niepowtarzalny klimat.
Man icon Norbert Skupiński
Wygoda i bezpieczeństwo
Zastosowanie osłon okiennych przekłada się nie tylko na przyjemny chłód w domu, ale i na mniejsze zużycie energii elektrycznej przez klimatyzatory. W chłodnych porach roku osłony ograniczają natomiast straty ciepła i wydatki na ogrzewanie - opuszczone na noc zapobiegają wychładzaniu się pomieszczeń. Ponadto tłumią dochodzące z zewnątrz dźwięki i stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.
Man icon Małgorzata Kolmus
Nowy system rolet nadstawnych STYROTERM
Innowacyjny, wysoko zaawansowany technologicznie i posiadający najlepsze parametry termiczne - taki jest najnowszy system rolet nadstawnych firmy Aluprof.
Man icon Artykuł promocyjny
Zależnie od preferencji
Od dawna toczy się dyskusja, czy lepsze są profile z drewna czy z PVC. Z odpowiedzią na to pytanie mają kłopot nawet specjaliści. Okna z wymienionych materiałów mogą mieć bardzo podobne parametry techniczne - np. termoizolacyjność, na którą zwraca się ostatnio ogromną uwagę. Różnice dotyczą przede wszystkim konserwacji.
Man icon Małgorzata Kolmus
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!