Klimatyzacja - posesjonaci

Klimatyzacja
Nikogo nie dziwi standardowe wyposażanie biur i samochodów w klimatyzację, natomiast tego rodzaju instalacja nie jest powszechna w polskich domach. Zapytaliśmy kilkoro Czytelników, jak oceniają przydatność klimatyzacji we własnych domach.
Man icon Lilianna Jampolska
Eliza – Czytelniczka Budujemy Dom, klimatyzator użytkuje od 2017 r.
Dom: parterowy; powierzchnia 121 m2; murowany - dwuwarstwowe ściany z poryzowanych pustaków ceramicznych o gr. 25 cm i styropianu o gr. 20 cm.; wentylacja mechaniczna z rekuperatorem. Lokalizacja: na nasłonecznionej działce.
Man icon Lilianna Jampolska
Basia i Jarek – Czytelnicy Budujemy Dom, klimatyzatory użytkują od 2012 r.
Dom: wielokondygnacyjny; powierzchnia 120 m2; murowany - dwuwarstwowe ściany; ogromne okna od podłogi do sufitu; wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna. Lokalizacja w słońcu.
Man icon Lilianna Jampolska
Piotr – Członek Klubu Budujących Dom, klimatyzatory użytkuje od 2017 r.
Dom: parterowy z poddaszem; powierzchnia 218 m2; murowany - dwuwarstwowe ściany z pustaków betonowych o gr. 18 cm i styropianu o gr. 20 cm; wentylacja grawitacyjna. Lokalizacja: w słońcu.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Olga – Czytelniczka Budujemy Dom, stacjonarne klimatyzatory użytkuje od 2014 i 2016 r.
Dom: parterowy z poddaszem i garażem; powierzchnia 136 m2; murowany - dwuwarstwowe ściany z pustaków ceramicznych o gr. 24 cm i styropianu o gr. 12 cm; średniej wielkości okna; wentylacja grawitacyjna. Lokalizacja: w słońcu.
Man icon Lilianna Jampolska