Ocieplona i z napędem

Aby brama garażowa była sprawna przez długi czas, trzeba ją regularnie serwisować, zwłaszcza jeżeli działa z napędem. Drobne usterki można na bieżąco naprawiać, lecz jeśli nie udaje się zachować komfortu korzystania z niej - należy ją wymienić. Przy tej okazji zaleca się dobranie modelu lepiej ocieplonego, otwieranego w wygodniejszy sposób i, oprócz fabrycznej automatyki, wyposażonego w udogodnienia podnoszące bezpieczeństwo obsługi i ochronę przed włamaniem.

Systematyczne przeglądy, smarowanie i regulowanie mechanizmów powinny gwarantować bezpieczną pracę bramy przez długie lata. Mimo to z czasem może dochodzić do usterek i awarii, wpływających negatywnie na jej wygląd i funkcjonalność. Jeżeli są one drobne, można spróbować usunąć je samodzielnie, ale zawsze lepiej wezwać serwis.

W sytuacji, gdy systematyczna konserwacja bramy i jej mechanizmów nie przywraca prawidłowego działania, konieczna jest jej wymiana. Przy planowaniu takiej inwestycji, warto wziąć pod uwagę możliwość poprawy wygody

...