Nawierzchnie i tarasy

Podjazd i trakty piesze
Przed laty trakty piesze wokół domu i podjazd do garażu wykonywano głównie z wylewanego betonu. Obecnie polski krajobraz zdominowany jest przez kostkę brukową, ale to nie jedyny sposób na zaaranżowanie otoczenia budynku.
Taras, elewacja i ogrodzenie - kompleksowa oferta Twinson
Deski tarasowe Twinson wykonane z opatentowanego materiału łączącego właściwości drewna i PVC to wysokiej jakości piękny i trwały kompozyt, który przyjazny jest środowisku naturalnemu - oszczędza zasoby naturalne (certyfikat PEFC, w 100% możliwy do recyklingu) i jest świetną alternatywą dla drewna egzotycznego pochodzącego z lasów tropikalnych. Twinson to naturalny i ciepły wygląd drewna oraz odporność na zużycie i trwałość PVC.
Taras stworzony dla wygody
Drewniany taras to marzenie każdego miłośnika naturalnych materiałów, jednak na myśl o jego regularnej konserwacji mogą narodzić się wątpliwości. Czy poradzę sobie z tym samemu? Czy znajdę na to czas? To pytania, które pojawiają się w głowach wielu z nas. W odpowiedzi na myśl przychodzi taras kompozytowy, czyli wytrzymały i stylowy sposób na taras z desek — bez potrzeby konserwacji.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT