Podsuwamy najlepsze rozwiązania

Dzięki nowoczesnym akcesoriom aranżacja funkcjonalnej, skrojonej na miarę potrzeb użytkowników kuchni jest zadaniem znacznie łatwiejszym. Systemy te to nieoceniona pomoc w codziennej pracy. Dzięki nim utrzymanie ładu i przygotowywanie posiłków staje się przyjemnością.

  1. Charakteryzujące się wąskimi, prostymi ściankami (o grubości zaledwie 13,4 mm) szuflady Slim Box pozwalają na jeszcze lepsze wykorzystanie całego wnętrza szafki. I to bez zmniejszenia ich ładowności - maksymalne obciążenie to 40 kg.
  2. Dwie, wysuwane niezależnie od siebie półki Corner Optima, dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni szafek narożnych. Są idealne do przechowywania dużych naczyń, garnków i patelni. Płynny falisty ruch i relingi zabezpieczające produkty przed upadkiem, gwarantują komfort użytkowania.
  3. Segregacja odpadów nawet w niewielkiej kuchni nie musi być kłopotliwa. Szuflady z pojemnikami na odpady z linii Maxima, w zależności od wymiarów mogą być montowane w szafkach
...