Kup teraz Budujemy Dom za 14,90 zł lub i czytaj za darmo!
Budujemy Dom

Pompy ciepła

Darmowa energia wokół nas
Pompy ciepła zyskują na popularności. Wynika to nie tylko z rosnących cen energii, ale także spadku cen tego typu urządzeń. Nie bez znaczenia jest też fakt, że coraz więcej Polaków przy podejmowaniu decyzji bierze pod uwagę kwestię ekologii.
Pompy ciepła HEWALEX
Podczas budowy domu, inwestor zawsze musi zmierzyć się z wieloma dylematami. Jednym z nich jest wybór rodzaju ogrzewania. Możliwości jest wiele, a dostępność różnych rozwiązań na rynku bardzo duża. Przed podjętą decyzją warto zastanowić się jakie możliwości mamy w danej lokalizacji oraz jaki system będzie dobry dla naszego obiektu. W następnej kolejności warto przeliczyć koszty inwestycyjne oraz eksploatacyjne i przeanalizować dane rozwiązanie w perspektywie dłuższego czasu użytkowania.
Ciepła woda na wyciągnięcie ręki - pompy ciepła COMBO do c.w.u.
Zapewnienie odpowiednich parametrów temperaturowych ciepłej wody użytkowej jest jednym z głównych gwarantów uzyskania komfortu w gospodarstwie domowym. Zastosowanie nowoczesnych pomp ciepła COMBO daje taką możliwość. Rozwiązanie monoblokowe pozwala zaoszczędzić przestrzeń instalacyjną, a technologia Plug&Play umożliwia szybkie i bezproblemowe podłączenie oraz uruchomienie urządzenia.
Komfort w wersji maksymalnie kompaktowej. Premiera pompy ciepła maxima compact zintegrowanej ze zbiornikiem
Gruntowe pompy ciepła z serii Maxima są marką samą w sobie. W ostatnich dwóch latach zgarnęły liczne nagrody branżowe przyznawane najnowocześniejszym, innowacyjnym i ekologicznym urządzeniom grzewczym w Polsce. Do długiej listy zalet Maximy należy dopisać kolejną - producent, polska firma Galmet, przygotowała trzy modele tej pompy ciepła zintegrowane ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej. To niezwykle skuteczne urządzenie będzie nosiło nazwę Maxima Compact i właśnie trafiło do sprzedaży.
Budujemy Dom
14,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT