Dachy

Dach, czyli najcieplejsza przegroda
Zgodnie z przepisami dachy muszą mieć jeszcze niższy współczynnik przenikania ciepła U niż ściany zewnętrzne. Wszystko dlatego, że ciepło ucieka z domu intensywniej ku górze, niż poziomo przez ściany, a tym bardziej ku dołowi przez podłogę. Chociaż należałoby powiedzieć, że próbuje uciekać, gdyż uniemożliwia mu to właśnie prawidłowo dobrana izolacja dachu.
Dachówka ceramiczna KODA - nowość marki CREATON
Dachówka ceramiczna KODA łączy w sobie siłę precyzji i lekkość formy charakterystyczną dla nowoczesnej dachówki zakładkowej wysokiej klasy. Nowość w ofercie marki stanowi efekt poszukiwań przez ekspertów CREATON harmonii pomiędzy ponadczasowym pięknem a perfekcyjną wytrzymałością dachu, zamkniętej w doskonałych proporcjach.
Rewolucja na dachu!
Gdy powstaje produkt o właściwościach wykraczających poza standardowe, warto go chronić patentem. Marma Polskie Folie stworzyła podwójną wysokoparoprzepuszczalną membranę wstępnego krycia, według dopracowywanej przez długie lata nowatorskiej technologii wytwarzania. Ta absolutna nowość - Ekran MPFort 2F charakteryzuje się tym, że oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości i trwałości, ma dodatkowe cechy uzyskane dzięki rozdzieleniu dwóch filmów specjalną warstwą buforową.
Energooszczędne płyty PIR. Izolacja nakrokwiowa POWERROOF. Izolacja posadzki EUROFLOOR
Płyta POWERROOF - stosowana jest jako izolacja dachów skośnych nad konstrukcją nośną, wykończenie boków płyt na pióro-wpust pozwala uzyskać jednolitą warstwę izolacji zapobiegającą powstawaniu mostków termicznych. Płyta EUROFLOOR - najcieńsza termoizolacja posadzki stosowana w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Izolacja poddasza i ścian zewnętrznych zgodnie z WT 2021 i potrzebami domowników
Standard izolacyjności domów jest coraz wyższy, dzięki temu lepszy komfort z użytkowania ogrzewanych pomieszczeń uzyskiwany jest przy niższym zużyciu energii i paliwa. Jakie materiały wybrać, aby izolacja nie tylko spełniała obowiązujące standardy, ale też właśnie zapewniła nam komfort, oszczędności i bezpieczeństwo? Który materiał najlepiej sprawdzi się na poddaszu, a jakie korzyści przyniesie wełna mineralna wykorzystana do izolacji ścian?
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT