Panele PV

Własna mała elektrownia
Panele PV to w naszym kraju prawdziwy hit w ostatnich latach. Żaden inny segment rynku odnawialnych źródeł energii (OZE) nie rozwija się tak dynamicznie. Jak posiadanie takiej instalacji wpływa na bilans energetyczny budynku i nasze rachunki? Czy można wierzyć sprzedawcom tego rodzaju systemów? Na ile ich obietnice mają pokrycie w rzeczywistości? I czy rzeczywiście panele PV zapewnią nam niezależność energetyczną?
Dom pasywny z fotowoltaiką jako dom zeroenergetyczny
W małym skrócie - czym jest dom pasywny? Czym różni się dom pasywny od zeroenergetycznego?
Powiedz „nie“ rosnącym cenom prądu
Minęły już czasy, w których rozmawialiśmy o instalacjach fotowoltaicznych jako nowości zdobywającej popularność w Polsce. Fotowoltaika jest obecnie jednym z najgorętszych tematów wśród właścicieli domów jednorodzinnych.
Inwestujesz w fotowoltaikę? Wybierz odpowiedni inwerter. Sprawdź, czym się kierować.
Inwestycja w fotowoltaikę? Bardzo dobry pomysł! Jednak, aby przyniósł oczekiwane zyski, musi być dobrze przemyślany. Wydajne moduły to jedno, ale równie istotny jest sprawny inwerter. Jak dobrać go do instalacji PV? Po czym mogę poznać, że spełni on moje oczekiwania? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
AS Energy - dystrybutor ekologicznych rozwiązań
Ekologia odmieniana jest dziś przez wszystkie przypadki. Popularność eko- -rozwiązań nie jest wynikiem chwilowej mody, ale przede wszystkim większej świadomości społeczeństwa w temacie dbania o przyrodę. W ten trend wpisała się marka AS Energy, która oferuje szereg produktów dla domu i firmy sprzyjających środowisku naturalnemu.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT