Okna fasadowe i dachowe

Ciepłe przegrody z szybami
Okna to też rodzaj przegród zewnętrznych. Jednak są wyjątkowe, bo ich zasadniczą funkcją jest zapewnienie we wnętrzach naturalnego, dziennego światła i po prostu widoku na otoczenie. W związku z tym godzimy się z ich wyraźnie słabszą niż w przypadku ścian izolacyjnością. Jednak nowe Warunki Techniczne wprowadziły tu bardzo dużą zmianę. Zaostrzenie wymagań oznacza w praktyce, że w większości pomieszczeń okna muszą być co najmniej trójszybowe.
Stolarka aluminiowa
Okna to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. Oprócz podstawowych zadań jak otwieranie i zamykanie, powinny spełniać szereg istotnych funkcji: odpowiednia izolacyjność termiczna, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, zapewnienie odpowiedniej ilości światła dziennego, zapewnienie prawidłowej wentylacji, a także izolacji akustycznej. Okna powinny zapewniać poczucie bezpieczeństwa, a także cieszyć nasze oczy swoją estetyką.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT