Kotły

Najpopularniejsze źródła ciepła
Co łączy gaz ziemny i pelety ze słomy? Chociaż są tak różne, to są to przecież paliwa zasilające kotły. I oba można z powodzeniem wykorzystywać w energooszczędnym domu. Bo chociaż zróżnicowanie wśród kotłów jest ogromne, to można też wyznaczyć ich pewne wspólne cechy i kryteria, którymi warto kierować się przy wyborze. W nowoczesnych domach często będą one bardzo odbiegać od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni.
Ogrzewanie elektryczne pozbawione wad? Sprawdź PEREKO π!
Szukasz nowoczesnego urządzenia, ale obawiasz się w wysokich kosztów związanych z instalacją? Nie daje Ci spokoju perspektywa wymiany drogich podzespołów po krótkim okresie gwarancyjnym? Kocioł indukcyjny PEREKO π jest pozbawiony wad urządzeń o podobnym przeznaczeniu.
DOMUSA TEKNIK - kotły na biomasę
Firma DOMUSA TEKNIK ma swojej ofercie szeroki asortyment kotłów na biomasę - pelet - o mocy od 10 do 150 kW. Nasze urządzenia uzyskują w procesach certyfikacji najwyższe oceny (5 klasa wg normy EN 303-5) za bardzo wysoką wydajność (nawet do 95%) bezpieczeństwo oraz niską emisję gazów spalinowych.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT