5 sposobów na... nawierzchnie w ogrodzie

Porządkami jesień się zaczyna
W jesiennych miesiącach, gdy liście pięknie mienią się wszystkimi odcieniami żółci i czerwieni wokół domu jest nadal mnóstwo do zrobienia. Zwłaszcza, gdy nasze cztery ściany dopiero powstają, lub też trwa właśnie remont. Trzeba też powoli myśleć o przygotowaniu posesji do zimy. Z bogatej oferty urządzeń znajdujących się w ofercie Kärcher osobom, które samodzielnie zajmują się remontem czy też pracami budowlanymi można polecić szczególnie urządzenie wysokociśnieniowe Full Control oraz odkurzacz uniwersalny WD.
Man icon Artykuł promocyjny
Ścieżki i podjazdy
Wokół każdego domu konieczne jest utwardzenie i wykończenie ścieżek prowadzących od furtki do budynku, altany w ogrodzie, miejsca zabaw dla dzieci, by podczas deszczu nie grzęznąć w błocie i kałużach. Takich samych zabiegów wymaga podjazd, żeby dla odmiany w trakcie suszy ruch aut nie powodował wznoszenia kłębów pyłu i kurzu. Dobrze też jest utwardzić opaski wokół domu i garażu. Aby optymalnie zaplanować takie nawierzchnie, trzeba właściwie wybrać materiał.
Man icon Joanna Dąbrowska
Materiał na taras
3 sprawdzone porady - co wybrać, aby nie żałować i cieszyć się efektami widocznymi przez wiele lat?
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!