Nie tylko dla majsterkowicza

Wiertarka, wkrętarka albo pilarka przydadzą się w każdym domu - niezależnie od tego, czy jego właściciel z pasją oddaje się majsterkowaniu. Tego typu elektronarzędzia umożliwiają wywiercenie otworu w ścianie, zmontowanie mebli czy pocięcie drewna do kominka. Wybór takiego asortymentu nie jest łatwy, bo w sprzedaży jest wiele modeli różniących się funkcjami, jakością, trwałością i, oczywiście, ceną.

Decydując się na zakup elektronarzędzi, w pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak często będziemy z nich korzystać. To bowiem intensywność użytkowania ma największy wpływ na ich cenę. Niektórzy producenci oferują nawet różne linie produktów - te przeznaczone dla amatorów majsterkowania i dla profesjonalistów.

Innym wyróżnikiem, który od razu rzuca się w oczy, jest sposób zasilania elektronarzędzi. Modele z wbudowanym akumulatorem są wygodne w użytkowaniu - nie trzeba się martwić plątaniną kabli. Niestety, ich wadą jest dość krótki czas działania i, najczęściej, niewielka

...