Bramy garażowe z napędem - posesjonaci

Bramy garażowe z napędem
Bramy garażowe różnią się konstrukcją i sposobem otwierania. Do nowoczesnych zalicza się segmentowe i rolowane, do tradycyjnych - rozwierane i uchylne. Codzienną obsługę ułatwia napęd, szczególnie wygodny w zimniejszej i deszczowej porze roku. O swoich bramach opowiedzieli nasi Rozmówcy.
Man icon Lilianna Jampolska
Tomasz - Czytelnik Budujemy Dom, górną segmentową bramę garażową użytkuje od 2010 r.
Garaż: w bryle budynku, na jeden samochód (17 m2); nieogrzewany. Brama garażowa: segmentowa, górna; szerokość 3 m; z przetłaczanej i ocynkowanej stali wykończonej białym laminatem; wewnątrz segmentów pianka poliuretanowa o grubości 48 mm. Wyposażenie - obrotowa klamka z zamkiem na klucz i ryglem. Prowadnice - z ocynkowanej stali. Napęd - z paskiem kewlarowym, uciąg 700 N, prędkość 15 cm/s, hamowanie przed progiem, blokada dociskowa. Sterowanie - pilotem.
Man icon Lilianna Jampolska
Radek - Czytelnik Budujemy Dom, 2 segmentowe bramy garażowe użytkuje od 2018 r.
Garaż: murowany, na dwa samochody, powierzchnia 45,4 m2; ogrzewany. Bramy garażowe: dwie o szerokości 3 m, segmentowe; wykonane z blachy, pomalowanej proszkowo na kolor antracyt. Napędy - dwa, firmowe, z mechanizmem łańcuchowym. Sterowanie - 4 dwukanałowe piloty.
Man icon Lilianna Jampolska
Rafał - Czytelnik Budujemy Dom, górną segmentową bramę garażową użytkuje od 2016 r.
Garaż: w bryle budynku, dwa samochody, powierzchnia 40 m2; nieogrzewany (grzejnik w kotłowni). Brama garażowa: segmentowa, górna; wymiary 4600 × 2250 mm, grubość paneli 42 mm; wykonana z blachy stalowej, wykończonej dwoma warstwami lakieru piecowego w kolorze szarym i białym; ocieplenie z pianki PU i przegroda termiczna; wewnętrzny rygiel. Napęd - z paskiem kewlarowym, siła uciągu 1000 N, prędkość do 21 cm/s; system wykrywania przeszkody, ciche i łagodne domykanie, blokada przed podważeniem z zewnątrz. Sterowanie - 2 piloty dwukanałowe i przycisk na ścianie.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Ania - Czytelniczka Budujemy Dom, górną segmentową bramę użytkuje od 2006 r.
Garaż: w bryle budynku, na dwa samochody, powierzchnia 63 m2; ogrzewany. Brama garażowa: segmentowa, górna; wymiary 4500 × 2250 mm; wykonana ze stali ocynkowanej o grubości 0,5 mm i wykończona laminatem; wewnątrz segmentów pianka PU o grubości 48 mm. Napęd - z mechanizmem łańcuchowym, system wykrywania przeszkody, ciche i łagodne domykanie, blokada dociskowa. Sterowanie - 3 piloty dwukanałowe.
Man icon Lilianna Jampolska