Pompy ciepła - mieszkaj zdrowo

Ogrzewaj czystym ciepłem
W domu nie powinno być ani za ciepło, ani za zimno. To nie tylko kwestia komfortu, ale po prostu naszego zdrowia. Ponadto ogrzewanie nie powinno szkodzić środowisku, co w przypadku domu jednorodzinnego oznacza, że nie będziemy zatruwać naszego najbliższego otoczenia.
Man icon Jarosław Antkiewicz
MONOBLOK: Odkryj sekret powietrznej pompy ciepła
Wysokosprawne pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok wykorzystują darmową energię naturalną z powietrza, aby ogrzać Twój dom.
Man icon Artykuł promocyjny
Ogrzewanie domu pompą ciepła nareszcie bez obowiązkowych płatnych przeglądów!
Wysoka efektywność energetyczna pompy ciepła to nie jedyna cecha jaką wystarczy wziąć pod uwagę przy jej wyborze. A co z okresem gwarancji, obowiązkiem wykonywania przeglądów okresowych, czy kosztami części zamiennych? Całkowite koszty eksploatacji pompy ciepła o wysokiej sprawności mogą być wyższe od spodziewanych. Powód? Nie wzięto np. pod uwagę wymagania producenta przeprowadzania 1, a czasem nawet 2 płatnych przeglądów rocznie w okresie trwania gwarancji.
Man icon Artykuł promocyjny
Komfort w wersji maksymalnie kompaktowej. Premiera pompy ciepła Maxima Compact zintegrowanej ze zbiornikiem
Gruntowe pompy ciepła z serii Maxima są marką samą w sobie. W ostatnich dwóch latach zgarnęły liczne nagrody branżowe przyznawane najnowocześniejszym, innowacyjnym i ekologicznym urządzeniom grzewczym w Polsce. Do długiej listy zalet Maximy należy dopisać kolejną - producent, polska firma Galmet, przygotowała trzy modele tej pompy ciepła zintegrowane ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej. To niezwykle skuteczne urządzenie nosi nazwę Maxima Compact i właśnie trafiło do sprzedaży.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!