Osprzęt elektroinstalacyjny - posesjonaci

Osprzęt elektroinstalacyjny
W każdym domu, oprócz dobrze rozprowadzonej instalacji elektrycznej i teletechnicznej, niezbędny jest odpowiedni osprzęt. Pod względem estetycznym dawniej nie był to ważny element wystroju, ale obecnie kupić można dekoracyjne serie, które stanowią ozdobę wnętrz. Jaki osprzęt mają u siebie nasi Rozmówcy?
Man icon Lilianna Jampolska
Ewelina - Czytelniczka Budujemy Dom, osprzęt i oświetlenie łazienki dobierała w 2010 r.
Osprzęt elektroinstalacyjny: z PVC, srebrny i biały; gniazda i łączniki pogrupowane w dwu-, cztero-, pięciomodułowe zestawy; w łazienkach trójmodułowe gniazda i łączniki bryzgoszczelne; w salonie, pokoju właściciela, gabinecie - gniazda do RTV, głośników, internetowe, telefoniczne. Czujniki ruchu i centrale alarmowe; wideodomofony; regulatory pokojowe systemu grzewczego.
Man icon Lilianna Jampolska
Janusz - Czytelnik Budujemy Dom, osprzęt elektroinstalacyjny dobierał w 2018 r.
Osprzęt elektroinstalacyjny: z PVC, w kolorze grafitowym; gniazda wtykowe i łączniki klawiszowe pogrupowane w większe i mniejsze moduły; osprzęt bryzgoszczelny w tzw. pomieszczeniach mokrych, w garażu i kotłowni - odporny na wilgoć, pył, uszkodzenia mechaniczne; łączniki krzyżowe na klatce schodowej i w holu na poddaszu; gniazda na sprzęt RTV, antenowe, internetowe, głośnikowe. Razem około 110 sztuk.
Man icon Lilianna Jampolska
Ania i Radek - Czytelnicy Budujemy Dom, osprzęt elektroinstalacyjny dobierali w 2018 r.
Osprzęt elektroinstalacyjny: z PVC w kolorze czarnym i białym; w wielu miejscach wielomodułowy, w tym listwy z gniazdami antenowymi, internetowymi, telewizyjnymi; łączniki schodowe na klatce schodowej; modele z podświetleniem diodą LED.
Man icon Lilianna Jampolska
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!