Grzejniki

Przekaźniki ciepła
Grzejniki pełnią rolę przekaźników ciepła pomiędzy urządzeniem grzewczym a pomieszczeniem. Nowoczesne modele, o bardzo efektownym wyglądzie, mogą też stanowić ozdobę wnętrz.
RADECO - nowy wymiar ciepła!
Radeco to marka grzejników łazienkowych i dekoracyjnych produkowanych od blisko 30 lat przez firmę ALPLAST. Grzejniki i suszarki RADECO oprócz funkcji grzewczych stanowią również ozdobę łazienki, a także innych pomieszczeń. Długoletnie doświadczenie producenta sprawia, że wytwarzane grzejniki są dopracowane i wysokiej jakości. Alplast wykonuje grzejniki z rur i profili stalowych oraz miedzianych o różnych przekrojach. W ofercie są też grzejniki chromowane.
Efektywność grzejników aluminiowych
Efektywność grzewcza - co tak naprawdę oznacza? Dlaczego warto wybierać te grzejniki, które mają tę efektywność większą? Czy to oznacza, że będzie nam cieplej? Cieplej nie, ale bardziej komfortowo.
Solidne grzejniki - spokój na lata
Jesteśmy polską firmą rodzinną, działającą w branży od 1979 roku. Wytrzymałość i wysoka jakość materiałów, nowoczesna technologia i precyzja wykonania sprawiają, że stalowe grzejniki Instal-Projekt wytrzymują próbę czasu. Nasze produkty są objęte okresem gwarancyjnym sięgającym do 15 lat.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Centralne ogrzewanie - wolność wyboru czy samoograniczenie?
Nasze decyzje co do wyboru technologii budowy domu są ostateczne. Jedną z nich jest konfiguracja instalacji centralnego ogrzewania. Czy komfort cieplny stanowi ważny element komfortu życia w NASZYM WYMARZONYM DOMU? Każdy bez wahania odpowie: TAK! Co zatem sprawia, że inwestor za własne pieniądze podejmuje decyzje prowadzące do brzemiennego w skutki samoograniczenia się w procesie kształtowania jak najszerzej pojętego komfortu cieplnego?
Czy na serio potrzebujemy ogrzewania kanałowego?
Ogrzewanie kanałowe niezmiennie rodzi pytania: Czy na pewno potrzebuję grzejnika w podłodze tuż przy oknie? Czy rzeczywiście przestrzeń przy oknie wymaga dodatkowego ogrzewania? Czy będzie zimno od okna? Czy nie można pozostawić normalnego ogrzewania w domu? Można. Ale można żałować.
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT