Zasobniki wody grzewczej

Akumulacja ciepła i nie tylko
Zbiorniki akumulacyjne i buforowe są ważnymi elementami instalacji grzewczej. Odpowiednio dobrane, zwiększają sprawność całego układu.
Dwupłaszczowy biwalentny wymiennik GREEN LINE PLUS do fotowoltaiki
Wymiennik GREEN LINE PLUS stosowany jest do podgrzewania wody użytkowej w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, pensjonatach, w budynkach użyteczności publicznej (umywalnie, toalety) - kilka punktów poboru wody.
Elektryczne ogrzewacze przepływowe, pojemnościowe i wymienniki c.w.u.
Podgrzewacze przepływowe są najbardziej energooszczędnym sposobem na uzyskanie ciepłej wody. Zużywają energię elektryczną tylko w momencie przepływu wody, pozwalają na jej ciągły, nieograniczony pojemnością zbiornika pobór.
Sposoby na ciepłą wodę. Przemyślane rozwiązania. Jakość w cenie.
Wybierając podgrzewacz wody mamy do wyboru wiele opcji: możliwych źródeł ciepła, technologii, materiałów. Czy ma korzystać z zewnętrznych źródeł ciepła, czy być samodzielnym urządzeniem? Czy może wykorzystać odnawialne źródła energii? Jak wybrać podgrzewacz, który będzie nam służył przez długie lata?
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT