Kotły elektryczne

Wiele zalet, jedna wada
Kotły elektryczne, jak każde źródło ciepła, mają zalety i wady. Największe atuty to komfortowa i bezpieczna eksploatacja, a także brak konieczności budowy kominów i magazynowania paliwa. Mankamentem jest wysoka cena prądu, jednak korzystając z drugiej taryfy można sporo zaoszczędzić.
Kotły elektryczne w budownictwie energooszczędnym
Budujemy coraz cieplejsze domy. Inwestorzy, w porównaniu z sytuacją sprzed kilkunastu lat, mają obecnie dostępnych szereg narzędzi do zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń, które znacząco ułatwiają podejmowanie rozsądnych decyzji. Nikt obecnie nie kwestionuje dodatkowych wydatków na grubsze ocieplenie, trzyszybową stolarkę okienną z ciepłym montażem, czy eliminację mostków cieplnych. Nie budzi także zdziwienia coraz większa popularność wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Wybór sposobu ogrzewania to nadal kwestia sporna, gdzie droga do uzyskania konsensusu jest wciąż odległa.
Przesiądź się na elektryka - nowe elektryczne kotły grzewcze marki BOSCH
Bosch wprowadził na rynek nową grupę urządzeń. Tronic Heat 3500 to linia kotłów elektrycznych przeznaczonych do centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Cały typoszereg to siedem modeli o mocach od 4 do 24 kW. Urządzenia mają wbudowane naczynie wzbiorcze oraz pompę obiegową do c.o. Nowoczesny panel sterowania umożliwia łatwą obsługę, a wbudowana automatyka zapewnia oszczędną pracę i utrzymanie komfortu cieplnego w ogrzewanych pomieszczeniach.
Ekonomiczne ogrzewanie elektryczne? Eksperci Kospel podpowiadają, jak zmniejszysz koszty ogrzewania
Kotły elektryczne to zaawansowane urządzenia grzewcze, zapewniające bezobsługową pracę i komfortową eksploatację. Nie wydzielają spalin, nie powodują niskiej emisji – gwarantują czyste i ekologiczne ogrzewanie. Przy planowaniu instalacji grzewczej z użyciem kotła elektrycznego warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Dzięki nim ograniczymy koszty ogrzewania nawet kilkukrotnie.
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT